DA Sistem 3 alınır mı?

Hayır stoklarında bittiği için 3500X' geçildi zaten.
Aslında hala 3600 var ama saklıyolar. Hatta bugün 3600X geldi, o da kaldırıldı sonradan. Sonra 3500X sözü verildi ama 1 gündür 3500 duruyor. İşte klasik İTopya'nın işleri... 😏😎🤣

Dediğimi yapmazsanız pişman olursunuz.
Yok hocam 3600 altını kullanmam 2.el buldum onunla konuşacağım bakalım.

Hayır 2. el almayın. 3500x yenilenecek en kısa sürede, 3500x kötü bir işlemci değil beklemeye değer.
Bir de hocam ben bir şeyi hiç anlayamadım. Bu Abdullah 3600 videosu çekti ama küçük azınlık için. 24 saat bile dolmadan önceden planlanmış "asıl" işlemciye geçildi, bari videosunu silsin de 3500X ile yeni video çeksin. 3600 kısacası küçük bir kampanya gibi oldu, biraz da şanımız yürüsün gibisinden... 😎 Çünkü ellerinde 3600 stoğu var ve diğer hiç satılmayan gereksiz sistemleri için saklıyorlar...

Bir de hocam ben anlayamadım. Bu Abdullah 3600 videosu çekti ama küçük azınlık için. 24 saat bile dolmadan "asıl" işlemciye geçildi, bari videosunu silsin de 3500X ile yeni video çeksin. 3600 kısacası küçük bir kampanya gibi oldu, biraz da şanımız yürüsün gibisinden... 😎 Çünkü ellerinde 3600 stoğu var ve diğer hiç satılmayan gereksiz sistemleri için saklıyorlar...
Sistem çok iyi de aslında, işlemci 3600 olsaydı çok çok daha iyi olurmuş.

Var ama saklıyorlar. Biraz da İTopya'lılık yapıyorlar, ne demek istediğimi anladınız siz...
Dediğim gibi 3500X ile alınıp sonradan mutlaka 3600'e geçilmeli. Bir de SSD kötü, WD Blue daha mantıklı.

Geri
Yukarı