DA-SİSTEM2 alınır mı?

Ben uyarımı yaptım sonra gelipte burda forumda ağlamayın.

Ben deneyimlerimi paylaşıyorum, kendim kullandığım için söylüyorum, sen gibi eski modellere bakıp forumlardan okuyup yazmıyorum, bu model için de herhangi bir sıcaklık problemi okumadım ve Türkiye'nin 3 adet büyük teknoloji kanalı bu ekran kartını inceledi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
benim oyun içi değerim 66 dereceyi hiç geçmedi, bu videolardan birinde geçen var mı? İnsanlara yanlış bilgi verip içine kuşku düşürme ve üslubuna dikkat et burası saygın bir forum.

Son düzenleme:
Ekran kartini degistir. NVIDIA seçilebiliyor mu bilmiyorum ama NVIDIA al.
Model ver. Marka belirterek öneri yapman fanboyluk.

Sistem olarak da SSD sorunlu. Diğer parçalar iyi gibi duruyor.
Ben uyarımı yaptım sonra gelipte burda forumda ağlamayın.
Bilgisizliğiyle rezil olan birisi daha. Arkadaşım fotoğrafta gözüken ekran kartı yeni TUF'lardan. Sıkıntısı yok. Eskileri sıkıntılıydı. Bilmediğine değil de doğrusunu söyleyenlere çıkışmana yazdım.

Bu modelinde sıkıntı yok, bende var aynısı.

Abi peki donanım arşivinin sistemini almadım diyeyim toplamaya kalksam ekran kartını Gigabyte RX 5600XT alsam nasıl olur?
9EE4F488-D5E5-4A77-B4EE-9056AB642C45.png
9EE4F488-D5E5-4A77-B4EE-9056AB642C45.png

Abi peki donanım arşivinin sistemini almadım diyeyim toplamaya kalksam ekran kartını Gigabyte RX 5600XT alsam nasıl olur?Eki Görüntüle 609825Eki Görüntüle 609825

Dostum ekran kartına biraz internetten bakiyim dedim,
bu video da sıcaklıklar normal
bunda da aynı şekil
fakat bu video da 82 lere kadar çıktığını göstermiş yine de bence aşırı bir değer değil, kronik sorun yazan birisini göremedim, alınır gibi gözüküyor fakat için rahat olsun diye kullanan birisinden yanıt almak daha iyi olur.

Geri
Yukarı