DA-V4 sisteme değişiklik yapılmalı mı?

Selim Akıncı

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben İtopya'dan sistem aldım DA_V4 GTX 1660 Ti Armor ve Ryzen 5 2600 yaptim 4600 TL yapti. Sonradan fark ettim DADG2 sisteme DADG2/R5 2600GIGABYTE RX590 GAMING 8GB/16GB DDR4/240GB SSD/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA ASUS GTX 1660 Ti TUF ve Ryzen 5 3600 yapip 1 TB yerine 480 GB SSD 16 GB RAM'i 8 yapayacağım yine 4600 TL yapiyor.
Şimdi 2 sorum var DADG2 sistemindeki kasa çok kötü diyorlar ve DADG2 sistemi sizce sistemin siparişini iptal edip almali miyim? DA V4 sipariş ettim (ilki olan)
2. İtopya kaç günde siparişin parasını kabul edip parayi iade eder. Sizce ne yapayım iptal etmeye değer mi çok FPS farki olur mu? ASUS'un TUF serisini bilmiyorum kafam inanilmaz karişik, yardimci olursaniz sevinirim. :) Bir de ben bu sistemi 3 4 yil kullanmak için aliyorum, yani RAM eklemek dışında bir şey yapmayacağım. Aldığım şeyin sorun çıkarmasını istemiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus' un oyun için strix dir tabi bunlar pahalıdır. Tuf serisi Asus dual aynı modeliyle tuf daha kötü ama Asus kolay kolay dandik mal çıkarmaz emin ol .
Bende şuan 2600 ve RX 570 bir PC var ve inan bana bende en başta en az 1660 ti olsun diye çok istemiştim. RX 590 GTX 1660 ti arasında %20 Luk performans farkı var ve ayrıca 1660 ti armor serisini sipariş etmekle yanlış yapmışsın o kart rahat 80° olabilir imkanın varsa değişir 2600 le 1600 arasında en az 8 Max 16 FPS farkı var yani buna değmezmiş olsun . Bence şuan ki kasan iyi bir problem yok tek sorun kasanda ki e.karti dediğim gibi aşırı ısınabilir onun için ise çözüm kasa kapağını açık bırakmaktır

Asus' un oyun için strix dir tabi bunlar pahalıdır. Tuf serisi Asus dual aynı modeliyle tuf daha kötü ama Asus kolay kolay dandik mal çıkarmaz emin ol .
Bende şuan 2600 ve RX 570 bir PC var ve inan bana bende en başta en az 1660 ti olsun diye çok istemiştim. RX 590 GTX 1660 ti arasında %20 Luk performans farkı var ve ayrıca 1660 ti armor serisini sipariş etmekle yanlış yapmışsın o kart rahat 80° olabilir imkanın varsa değişir 2600 le 1600 arasında en az 8 Max 16 FPS farkı var yani buna değmezmiş olsun . Bence şuan ki kasan iyi bir problem yok tek sorun kasanda ki e.karti dediğim gibi aşırı ısınabilir onun için ise çözüm kasa kapağını açık bırakmaktır
Reis şöyle diyim ben bu siparis ettigim.sistemi iptal edicem birdaha siparis edicem fln filan 3 hafta olucak.3 hafta için ryzen 3600 beklenirmi çokmu fark var gtx 1660ti ile yapilan testlerde 5 10 fps farki vardi değermi ?
Ayrıca armorlar artik o kadar kötü değil hatta iyi denilebilir çoğu kişi armorun düzelttiğini söylüyor

İlk önce teknolojinin hızına yetişemezsin 3600 le 2600 arasında 15 FPS Luk fark var ama tüm testler en düşük ayarlarda olur bunu bir kenara koyalım.aAma sen gerçek FPS farkını görmek istiyorsan en az gtx1080 takmalisin

İlk önce teknolojinin hızına yetişemezsin 3600 le 2600 arasında 15 FPS Luk fark var ama tüm testler en düşük ayarlarda olur bunu bir kenara koyalım.aAma sen gerçek FPS farkını görmek istiyorsan en az gtx1080 takmalisin
İnternette gtx 1660ti ile yapilan tesste 5 10 fps farki vardı zaten bende vazgeçtim 3 hafta beklemek istemiyorum şuan pc iyi durumda dadg2 nin kasasını sevmedim sonradan sorun cikaricak bir kasa.Evet haklisiniz bu forumda 3000 tlnin üstünde bir ekran kartiniz yoksa 3600 gereksiz demişlerdi 2600 ün ben gayet yeterli olabilceğune karar verdim.Büyük ihtimalle 2 3 seneye işlemciyi ekran kartini yükseltirim🖒

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı