DA-V4 vs DADG2

4000'i aşmamalıyım.Zaten DADG2'de de rami teke çekip harddiski çıkarmıştım.DADG2 yerine bunu almalımıyım sence ? Kasa ve ekran kartı modelinde fark var.

Bunu almak daha mı mantıklı , DADG2 yerine ?
Arada 35 TL fark oluyor, bence DADG2 yerine bunu alın çünkü şu anda DADG2'de MasterBox Lite 5 kasa var ve bu kasanın hava sirkülasyonu bir hayli kötü. O yüzden 35 TL farkla bunu alın.

Arada 35 TL fark oluyor, bence DADG2 yerine bunu alın çünkü şu anda DADG2'de MasterBox Lite 5 kasa var ve bu kasanın hava sirkülasyonu bir hayli kötü. O yüzden 35 TL farkla bunu alın.
Sizin dediğiniz kasa stokta olsa bile yine bu sistemi önerir miydiniz DADG2 yerine ?
Ve teşekkür ederim benimle çok ilgilendiniz.

Sizin dediğiniz kasa stokta olsa bile yine bu sistemi önerir miydiniz DADG2 yerine ?
Ve teşekkür ederim benimle çok ilgilendiniz.
Önemli değil yardımcı olmaya çalışıyorum. :) Daha önce MB520 500W 80+ kasası vardı yanlış hatırlamıyorsam, iyi kasaydı fakat şu anki için iyi diyemem. Arada zaten 35 TL fiyat farkı var aynı parçaları kullandığın zaman, 35 lira için de hava sirkülasyonu çok kötü olan bir kasayı almam. Zaten iki kasanın da parçaları aynı tek fark kasa, direk Sinerji'dekini alın geçin. Fiyatına göre çok iyi.

Dostum böyle bir sistem gözüme çarptı , benim DADG2 ile aradaki fark 35 TL. Görüşün nedir ? Sinerji güvenilir midir ?

Bu sisteme ne dersiniz ?
Alınır dostum fiyatlar aynı. Arkadaşlar sistemsel açıdan gerekli yorumu yapmışlar farklı bişey olarak tedarik noktasında itopyadan yoğunluk kaynaklı daha hızlı gönderilebilir. Alabilirsin bence.

DADG2 fiyat konusunda daha avantajlı. Tek önerim o kasayı değiştirip -68 TL farka MB501L modelini almanız, Lite 5'in ön paneli full cam olduğu için fanlar hava alamıyor ve hava akışı sağlanamıyor bu yüzden.
Dostum şuan hepsiburadada KDV indirimi var. 12 ay veya 9 ay taksit yapıldığı zaman faiz biniyo mu ? Yoksa vatanda olduğu gibi aynı fiyat mı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı