Dabbe 7'den Beklentileriniz?

Lisedeyken sene sonlarında ders işlemediğimiz için film getirip izliyorduk, hatta sınıfça Dabbe serisini bitirmiştik. Çıkar çıkmaz izleyeceğimi sanmıyorum da belki bir ara izlerim.

Bilmez miyim :D

Gömü olayları da oldukça fazladır. Bu gömü olayları ile ilgili bayağı konu var Muğla'da.
Kesinlikle. Benim ailem Fethiye'de yaşıyorlar. Sadece Kaya Köy ile ilgili bile yüzlerce gömü ve cin hikayesi vardır en azından anlatılan:)

Kesinlikle. Benim ailem Fethiye'de yaşıyorlar. Sadece Kaya Köy ile ilgili bile yüzlerce gömü ve cin hikayesi vardır en azından anlatılan:)
Evet evet öyledir. Muğla'da o tarz olaylar çok fazladır, ben doğru olduklarına inanıyorum. Müslümanız sonuçta :D En azından ben öyle 😆
Muğla'dan tiksindim bi an. :)
Genel olarak Muğla'dan nefret ederim, bazı kesim daha doğrusu insanların çoğu kötü düşünüyorlar. Ula'da ve Muğla merkezde yıllarca yaşadım, karşılaştığım iyi insanlar nadirdi. Bu cin olayları falan da o insanların kötü düşünceleri yüzünden oluyor. Yani cinleri vs. kullanarak gömü bulmadır, hazine falandır o işlerle uğraşıyorlar ve sonu malum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı