DADG2 Egzoz Fan Çalışmıyor

Varian Wrynn

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX590-AMD Ryzen 5 2600-GIGABYTE B450M-S2H-8X2 16GB DDR4 -
Arkadaşlar İtopya'dan DADG2 aldım, gayet güzel bir alışveriş süreci oldu. Kargo geldi ve ekran kartını taktım, formatladım falan falan ama egzoz fanı çalışmıyor. Hiç dönmüyor. Ürün yeni olduğu için çok moralim bozuldu açıkçası. Öndeki üç fanda sıkıntı yok. Bu fan belli derecede mi çalışıyor diyeceğim fakat egzoz fanının öyle olduğunu sanmıyorum. Sorun ne olabilir?

Öncelikle fan kablosunun takılı olduğunu kontrol edin sonrasında BIOS ayarlarından fanın açık olup olmadığını bir kontrol edin.

Moralinizin bozulmasına ne gerek var. Alt tarafı bir fan'dan bahsediyoruz. Sisteme görüntü gelmese o zaman ne olacaktı? Bu tarafından'da düşünün lütfen. Konumuza gelecek olursak, kasanın kapağını açıp fanın kablosunu takip edin hangi sokete takılı, varsa farklı soket çıkartıp oraya takın.

Öncelikle fan kablosunun takılı olduğunu kontrol edin sonrasında BIOS ayarlarından fanın açık olup olmadığını bir kontrol edin.
Sadece heyecandanmış :) bilgisayarı kapattığımda çalıştığını anladım. Yardımcı olmaya çalıştığınız için çok teşekkürler.
Moralinizin bozulmasına ne gerek var. Alt tarafı bir fan'dan bahsediyoruz. Sisteme görüntü gelmese o zaman ne olacaktı? Bu tarafından'da düşünün lütfen. Konumuza gelecek olursak, kasanın kapağını açıp fanın kablosunu takip edin hangi sokete takılı, varsa farklı soket çıkartıp oraya takın.
Çok teşekkür ederim fakat sıkıntı yokmuş. İlk defa yeni bilgisayarım oluyor heyecanlandım sanırım. Bilgisayarı kapattığımda çalıştığını anladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı