DADG2 Yükseltmeye Değer mi?

Sucrofe

Kilopat
RX570'i Pulse modelinden Nitro+ modeline yükseltmek için 100 TL değer mi, gerçekten gerekli mi?

RAM, anakarta uyumlu mu? 3000 MHz'de sorunsuz bir şekilde çalışır mı?

Sorularım bunlar, tavsiyelerinize açığım.
Screenshot_2019-06-10-22-13-47-1.jpg

RX570'i Pulse modelinden Nitro+ modeline yükseltmek için 100 TL değer mi, gerçekten gerekli mi?

RAM, anakarta uyumlu mu? 3000 MHz'de sorunsuz bir şekilde çalışır mı?

Sorularım bunlar, tavsiyelerinize açığım.Eki Görüntüle 403024
Hocam nakit alacaksanız mantıklı fakat taksitle alacaksanız İtopya'da vade farkı can yakıyor. Planınızı ona göre yapmanızı tavsiye ederim.

590 kartı ile alın bence yanında 1000 TL'ye 144 HZ monitör alabiliyorsun.
RX590'a ısınamadım açıkçası. MSI'in güç hesaplama sitesinde 220 watt olarak gözüküyor ve RX580'den 5-10 FPS üstün sadece. Ekran kartı özelleştirmesinde RX580 4G olsa onu düşünebilirim eklememişler, de belki eklerler diye beklesem mi bilemedim.
Hocam Bende 1ms 144Hz Monitör Gözükmüyor o kısımda. Sepete ekleyincemi 144hz monitör indirimine girecek?
Kasayı sepete eklemeden önce aksesuar seçeneğine tıklayın.
Hocam nakit alacaksanız mantıklı fakat taksitle alacaksanız İtopya'da vade farkı can yakıyor. Planınızı ona göre yapmanızı tavsiye ederim.
Evet dikkat ettim ona, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı