Dağın tepesinde asker olarak başladığımız oyunun adı nedir?

DanyW

Hectopat
Daha fazla  
Tam seneyi hatırlamıyorum fakat bir 10 yıl öncesi falan olabilir, bir oyun oynuyordum. Bu oyunu alt komşumuzun bilgisayarında oynuyordum. O zaman da küçük olduğum için ismini hatırlamıyorum. Belki aranızdan birisi bilir diye konu açmak istedim.

Oyunun teması hatırladığım kadarıyla şöyleydi:
Bir dağın tepesinde asker olarak oyuna başlıyorduk, ortam karlı bir ortamdı. Elimizde dürbün ve keskin nişancı tüfeği vardı. Uzakta bir grup düşman terörist vardı. Onlara ateş edince yerimi fark ediyorlar ve öldürülüyordum sürekli. Tabii İngilizcem olmadığından ne yapmam gerektiğini de anlamıyordum. Bu yüzden oyunun sadece bu kadarlık kısmını hatırlıyorum. İleriye gidememiştim. Eğer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam seneyi hatırlamıyorum fakat bir 10 yıl öncesi falan olabilir, bir oyun oynuyordum. Bu oyunu alt komşumuzun bilgisayarında oynuyordum. O zaman da küçük olduğum için ismini hatırlamıyorum. Belki aranızdan birisi bilir diye konu açmak istedim.

Oyunun teması hatırladığım kadarıyla şöyleydi:
Bir dağın tepesinde asker olarak oyuna başlıyorduk, ortam karlı bir ortamdı. Elimizde dürbün ve keskin nişancı tüfeği vardı. Uzakta bir grup düşman terörist vardı. Onlara ateş edince yerimi fark ediyorlar ve öldürülüyordum sürekli. Tabii ingilizcem olmadığından ne yapmam gerektiğini de anlamıyordum. Bu yüzden oyunun sadece bu kadarlık kısmını hatırlıyorum. İleriye gidememiştim. Eğer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Delta Force Black hawk down bandit crossing görevleri olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı