Elektronik DAGK PBT Keycaps 1527TL yerine 554TL

Bütçe 1000 TL geçmediği sürece sorun değil. Tekli olarak içinde Pokemon karakteri olanlar bile gördüm mesela. Bunun gibi hem farklı hem de güzel duranlar set halinde bulunabilir mi? Yoksa özel olduğu için tekli mi satılıyorlar? :D
@ikseroo

Hocam araştıra araştıra bulmak gerekiyor. Aliexpress, Amazon ve Banggood'dan alabilirsiniz. Mesela bu da güzel bence. Beni m favorim; GMK Red Samurai

Bütçe 1000 TL geçmediği sürece sorun değil. Tekli olarak içinde Pokemon karakteri olanlar bile gördüm mesela. Bunun gibi hem farklı hem de güzel duranlar set halinde bulunabilir mi? Yoksa özel olduğu için tekli mi satılıyorlar? :D
Hocam gördüğünüz şeylerden örnek atar mısınız?

Sosyal medyada keşfetten denk geliyorum arada. Özellikle araştırmıyorum fakat şu an biraz baktım. Özel olanlar hep tekli veya ikili üçlü şekilde satılıyor. Onun dışındakiler konudaki gibi renkleri falan değişiyor en fazla.
Aradığınız galiba sizin harbi özel. Evet onlar çok satılmadığı için öyle çıkıyordur. Ben mesela GMK Red Samurai'yi çok beğeniyorum.

Sosyal medyada keşfetten denk geliyorum arada. Özellikle araştırmıyorum fakat şu an biraz baktım. Özel olanlar hep tekli veya ikili üçlü şekilde satılıyor. Onun dışındakiler konudaki gibi renkleri falan değişiyor en fazla.
Muhtemelen baktığınız modeller ya tanesi set fiyatına geliyor. Ya da Türkiye içinde 3D baskılı bir şekilde satılıyor. Yine pahalıya alırsınız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı