Daha fazla tarayıcı inmiyor

French ArKaDaTa

Hectopat
Arkadaşlar bu kadar tarayıcı yükledim daha da yüklemem lazım bir iş için. Yardımcı olur musunuz? Bazı tarayıcılar indirilmiyor bile. İndirildiğinde de güvenlik sorunu yaratıyor. Başka ne indirebilirim?

1660425258169.png

1660425324980.png

Bir de Iridium var.

Niye indirilmiyor? Verdiği hata - oluşan güvenlik sorunu nedir?

Hata hakkında birkaç ekran görüntüsü atma ihtimalin var mı?

Mesela konqueror isimli tarayıcıyı kurmaya çalıştığımda Windows Defender hata verdi. Korkup ESET satın alıp tarattım. Kaldır dedim hata kodunu hatırlamıyorum. System 32DLL tarzı bir şey yazıyordu. Ayrı olarak bir tarayıcı zaten kolay indirilmeli. Bu indirdiklerimin hepsi sorunsuz indi ve zaten oldukça popüler tarayıcılar. Bunlar gibi daha fazlası yok sanırım.

Mesela şöyle bir sitede bu tarayıcılar var. All browsers in the world diye aratarak buldum. Mesela buradaki çoğu tarayıcı kolayca indirilemiyor. Web - Browser Types

Mesela şöyle bir sitede bu tarayıcılar var. All browsers in the world diye aratarak buldum. Mesela buradaki çoğu tarayıcı kolayca indirilemiyor. Web - Browser Types

1660426399288.png

Örnek: Sitelerinde hep böyle karışık şeyler var. Bu işlerden anlamadığım için bana karışık geliyor. Normalde kaynak kod farkından dolayı sanırım.

1660426399288.png

Örnek: Sitelerinde hep böyle karışık şeyler var. Bu işlerden anlamadığım için bana karışık geliyor. Normalde kaynak kod farkından dolayı sanırım.

1660426536099.png

Mesela icecat Browser'in sitesi. İndirme butonu yok. Sayfalara yönlendirip duruyor.

Güncelleme almayan, terk edilmiş tarayıcıların çalışmaması ve virüs gibi uyarılar vermesi normal gibi.

Eğer iş kullanımı için yapılmış tarayıcılar da oluyorsa bağlantıya göz atabilirsin.

Opera'nın geliştirici sürümü vb. yüklediğinize göre, Edge, Chrome, Firefox, Brave tarayıcılarının beta, geliştirme ve günlük sürümlerini de kurabilirsiniz.

Screenshot_1.png

Ne için yapıyorsun bilmiyorum ama sistemin büyük çöplük olacak. Eğer kaynak tüketim, hız karşılaştırması gibi bir şey ise uğraşmana değeceğini sanmıyorum. Popüler olanlar hariç çoğu yavaş güncelleme alıyor. Yani popüler kadar istikrarlı sonuçlar vermezler.

Güncelleme almayan, terk edilmiş tarayıcıların çalışmaması ve virüs gibi uyarılar vermesi normal gibi.

Eğer iş kullanımı için yapılmış tarayıcılar da oluyorsa bağlantıya göz atabilirsin.

Opera'nın geliştirici sürümü vb. yüklediğinize göre, Edge, Chrome, Firefox, Brave tarayıcılarının beta, geliştirme ve günlük sürümlerini de kurabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1486186

Ne için yapıyorsun bilmiyorum ama sistemin büyük çöplük olacak. Eğer kaynak tüketim, hız karşılaştırması gibi bir şey ise uğraşmana değeceğini sanmıyorum. Popüler olanlar hariç çoğu yavaş güncelleme alıyor. Yani popüler kadar istikrarlı sonuçlar vermezler.

Karşılaştırma için değil. Örneğin mypal indirdim aşırı yavaş. Olmazsa 2. PC alıp onda devam edeceğim. Çok teşekkür ederim çok yararlı cevap oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı