Daha gerçekçi harita için ETS2 modu veya oyun önerisi

Oyun açısından daha gerçekçi ama grafik bakımından benzer olan oyun Assetto Corsa.Oyunda bir sürü map yükleyebiliyorsun istediğin arabayı kullanabiliyorsun online bir şekilde.

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Ben yeni yollar istemiyorum. Gerçeğe yakın, iki şehrin arasının daha uzun sürdüğü yollar istiyorum.
Oyun açısından daha gerçekçi ama grafik bakımından benzer olan oyun Assetto Corsa.Oyunda bir sürü map yükleyebiliyorsun istediğin arabayı kullanabiliyorsun online bir şekilde.
Yolların uzunluğu ve gerçeğe yakınlığı iyi midir? Forza Horizon 4 nasıldır o da benziyor diye biliyorum Asetto Corsa'ya.
LFS var Asetto'nun kırpılmış grafiği şeklinde.
Yarış oyunu istemiyorum. Simülasyon tarzı olan oyunlar daha çok hoşuma gidiyor.
ETS2 için atölyeden fizik modları var ve Pro Mods haritası falan duydum onları yükleyebilirsin.
Fizik modlarının haritayla ilgisi ne anlamadım. Pro Mods haritasını yüklemeyi düşünüyorum da DLC yok hiç. Belki ileride düşünebilirim ama onun da yolları ETS 2 mantığında. Kısaltılmış.
Scandinavia dlc'si kullanın. Engebeli ve uzun yollar dolu.
Yollar aynı mantıkta Vanilla ile. İki şehir arası 10 dakika sürmüyor bile.
Bu arada. Test Drive Unlimited 2'yi gördüm internette. Yarış oyunu olsa da istediğim gibi free bir şekilde araç da sürülebiliyormuş. Yolların uzunluğu da hayli iyi gözüküyor. Araştırdım ancak Steam'de falan bulamadım. Amazon'da bir fiyata rastladım sadece o da 70 dolardı. Acaba bu oyun hala satılıyor mu satılıyorsa ne kadar?

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Ben yeni yollar istemiyorum. Gerçeğe yakın, iki şehrin arasının daha uzun sürdüğü yollar istiyorum.
Yolların uzunluğu ve gerçeğe yakınlığı iyi midir? Forza Horizon 4 nasıldır o da benziyor diye biliyorum Asetto Corsa'ya.
Yarış oyunu istemiyorum. Simülasyon tarzı olan oyunlar daha çok hoşuma gidiyor.
Fizik modlarının haritayla ilgisi ne anlamadım. Pro Mods haritasını yüklemeyi düşünüyorum da DLC yok hiç. Belki ileride düşünebilirim ama onun da yolları ETS 2 mantığında. Kısaltılmış.
Yollar aynı mantıkta Vanilla ile. İki şehir arası 10 dakika sürmüyor bile.
Bu arada. Test Drive Unlimited 2'yi gördüm internette. Yarış oyunu olsa da istediğim gibi free bir şekilde araç da sürülebiliyormuş. Yolların uzunluğu da hayli iyi gözüküyor. Araştırdım ancak Steam'de falan bulamadım. Amazon'da bir fiyata rastladım sadece o da 70 dolardı. Acaba bu oyun hala satılıyor mu satılıyorsa ne kadar?
Şöyle söyleyim bir sürü harita var şehir var uzun yol falan var ondan öyle yazdım,Gerçeğe yakın kontrolleri direksiyon ile çok güzel.Forza da güzel daha yüksek sistem ister,Ve sıkıntıları var Forza'nın mesela ben yükledim 1 hafta önce oyun sürekli gri ekran verip atıyordu sorun sistem de değil oyunda bir çok kişide bu sorun var Forza 3 de aynı hata veriyor.Şöyle ki 3 arkadaş aldık hepimizde atıyor.

Peru Haritası'na bir göz atın. Orjinal ETS2 kullanıyorsanız steam/kütüphane/ets2özellikleri/betalar kısmından oyun sürümünü 1.35.x yapın ve harita modunu yeni kariyer oluşturarak seçim yapın. Avrupa haritası yerine peru modunu seçin. Oyuna girin inanın zorlu yol dolu ve saracak bir harita.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı