Daha profesyonel çalışmak için Movavi 2023'ten DaVinci'ye geçilir mi?

aspdokwoak

Centipat
Daha fazla  
Selam, direk anlatayım Movavi 2023 Steam montaj programı kullanıyorum ve artık üst bir programa geçmek istiyorum. Yani kendimi daha iyi geliştirmek istiyorum.
DaVinci'de aklım kaldı sizce ücretsiz bir şekilde bundan iyi şeyler kapar mıyım? Profesyonelliğe adım olarak hangisi daha mantıklı? Hangi montaj programı iyi yazarsanız iyi olur teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, direk anlatayım Movavi 2023 Steam montaj programı kullanıyorum ve artık üst bir programa geçmek istiyorum. Yani kendimi daha iyi geliştirmek istiyorum.
DaVinci'de aklım kaldı sizce ücretsiz bir şekilde bundan iyi şeyler kapar mıyım? Profesyonelliğe adım olarak hangisi daha mantıklı? Hangi montaj programı iyi yazarsanız iyi olur teşekkürler.

Bence önce Premiere Pro ve After Effects sonrasında DaVinci öğrenmeniz daha iyi olur. DaVinci çok üst seviye bir kurgu programı direkt giriş seviyesi kurgu programından geçerseniz ilk haftalarda öğrenene kadar çok zorluklar çekersiniz. Premiere Pro ve After Effects orta düzeyde. İhtiyacınızı karşılayan çoğu efektler programda var. Programdaki efektler yetmezse pluginler ile efekt, plugin, renk ayarlarını vs. ekleyebilirsiniz.

Bence önce Premiere Pro ve After Effects sonrasında DaVinci öğrenmeniz daha iyi olur. DaVinci çok üst seviye bir kurgu programı direkt giriş seviyesi kurgu programından geçerseniz ilk haftalarda öğrenene kadar çok zorluklar çekersiniz. Premiere Pro ve After Effects orta düzeyde. İhtiyacınızı karşılayan çoğu efektler programda var. Programdaki efektler yetmezse pluginler ile efekt, plugin, renk ayarlarını vs. ekleyebilirsiniz.
:( bende istiyorum premiıer pro gibi uygulamalara geçmek ama para yok birde tek seferlik olmayışı yüzünden alamıyorum param oldugu gibi zaten öyle birşey yapıcamda şuan malesef yok galiba movavi ile devam ediceğim :(

Hocam DaVinci'nin bedava sürümde ahım şahım özellikler yok diye biliyorum. Ücretli versiyonu 295 dolar ama yine de siz bilirsiniz.
yine movavi ile kaldık :D neyse param kazanınca direk premier pro alıcagım teşekkürler bu arada premier pro kullandınız mı? kullandıysanız öğrenmesi zor mu ? nasıl bir uygulama söylerseniz sevinirim

Yine Movavi ile kaldık :D neyse param kazanınca direk Premiere Pro alacağım teşekkürler bu arada Premiere Pro kullandınız mı? Kullandıysanız öğrenmesi zor mu? Nasıl bir uygulama söylerseniz sevinirim.

İnanın bilgisayarımda kurulu ve şu ana kadar Premiere Pro ile işim olmadı sadece After Effects kullanıyorum. Movavi'den Premiere geçince kısayolları falan alışması 2-3 hafta sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı