Çözüldü Dahili ekran kartı nasıl devre dışı bırakılır

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stannissss

Centipat
Arkadaşlar benim bir laptop'um var. Ayrı bir aparatla kasalara takılan ekran kartını laptobuma takmaya çalışıyorum. Taktım her şey güzeldi fakat izlediğim videolarda bu ekran kartının çalışması ve bilgisayarın görmesi için şu anda görüntü almamı sağlayan ekran kartımı ve onun portunu devre dışı bırakmam söyleniyor. Aparatı taktığımda bilgisayara görüntü gelmiyor. Devre dışı bırakma işlemini yapmaktan çekiniyorum çünkü 2 adet devre dışı bırakmam gerek şey var biri ekran kartı ve onun portu. Ama benim anakartımda onboard ekran kartım yok yani bana görüntü veren tek şey kullandığım ekran kartı ve onu devre dışı bırakırsam bana hiç görüntü gelmeyecek, hem ekran kartını ve portunu devre dışı bırakamayacağım hem de eğer devre dışı bıraktıktan sonra harici taktığım ekran kartından bana görüntü gelmezse yapabiliceğim hiçbir şey kalmayacak. Bu aparat ve ekran kartına benim bütcem için ciddi olan paralar harcadım bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Devre dışı bırakırsam geri aktif edebileceğim bir yöntem var mı? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birde ilk ekran kartı yanmadan önce de aynı sorunu yaşıyordum ama harici monitörde denememiştim görüntü geliyor mu diye.

300 lira :D Bana göre pahalı bu fiyat.
O zaman bu tarz ilanlara bak Egpu Yazılımı-REFERANSLI+KURULUM DESTEĞİ - Alışveriş :: Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da - 643726462
Kurulum desteği veriyor. Benim bu programa ihtiyacım olmadığı için tam ayarlarını bilmiyorum. 40 Lira verip denemeye değer bence.
Birde ilk ekran kartı yanmadan önce de aynı sorunu yaşıyordum ama harici monitörde denememiştim görüntü geliyor mu diye.

300 lira :D Bana göre pahalı bu fiyat.
O zaman bu tarz ilanlara bak Egpu Yazılımı-REFERANSLI+KURULUM DESTEĞİ - Alışveriş :: Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da - 643726462
Kurulum desteği veriyor. Benim bu programa ihtiyacım olmadığı için tam ayarlarını bilmiyorum. 40 Lira verip denemeye değer bence.

Çözüm
Son düzenleme:

Geri
Yukarı