Dahili ekran kartını etkinleştirdim ama devre dışı kaldı

BerkayGO

Hectopat
CS:GO oynuyordum, harici ekran kartını kullanmasını istedigim icin dahili (Intel HD Graphics 4000) ekran kartını devre dışı bıraktım, daha sonra etkinleştir dediğimde laptop yeniden başladı ve AMD catalyst Control Center'da "AMD catalyst Control Center cannot be started. There are currently no settings that can be configured.

Using AMD catalyst Control Center." Diye bir error verdi ve CS'yi tekrar açmaya çalıştığımda "Engine error your Graphics hardware does not Support all feauters (csm) needed to run this Game. Device info: Marked unsupported: 0 supports PCF samping: 0 Driver name:"Microsoft basic render Driver" vendorıd: 0x1414, deviceıd: 0x008C Driver High: 0x000A0000 Driver Low: 0x42EE040E dxlevel: 95, mindxsupportlevel: 90, maxdxsupportlevel: 95" adlı bir hata karşıma geldi. Harici ekran kartımın ismi AMD Radeon HD 8570 M'dir. Aygıt yöneticisinde AMD Radeon R5 M.200/ HD 8500 m series olarak gözüküyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen.
bunlarda konuya dair ssler.

Dosya Ekleri

• kod 22.png
    kod 22.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 48
  • cs hata.png
    cs hata.png
    5,3 KB · Görüntüleme: 51
  • Amd.png
    Amd.png
    6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı