Dahili Ekran Kartını kullanmak için harici ekran kartının driverlerini silmem gerekir mi ?

Ahmet Salih

Kilopat
Yer
Bursa/Bilecik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar benim önceden AMD Radeon HD 7770 model numaralı ekran karım vardı. Bu ekran kartı bozuldu. Onun yerine bir süre Anakartta bulunan dahili grafik kartını kullanmak istiyorum. Bunun için önceki Ekran kartımın driverlerini silmem gerekir mi ? Gerekirse nasıl silmeliyim ? Veya bu ekran kartını sorunsuz bir şekilde devreye sokmak için alternatif yol gösterin. Cevap bekliyorum.:esne:

ANAKART: 880GMA-UD2H (AMD 880G Yonga Seti)

EKRAN KARTI(ÖNCEKİ): AMD Radeon HD 7770

DAHİLİ GRAFİK KARTI: ATI Radeon ™ HD 4250

Son düzenleme:
AMD'yi bilmem ama benimde aynı durum başıma gelmişti. Nvidia GT610M kullanıyordum ve ne oldu bilmiyorum ekran kartı gitti. Ve İntel HD 4000Graphics kullanmak zorunda kaldım. Bunuda Intel HD 4000 Graphics'in denetim paneline girerek bu grafik kartını ön sıraya aldım ve nvidia sürücüsünü Program ve Özelliklerden kaldırdım. Bilmem işine yarar mı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı