Masaüstünde işlemcinin dahili ekran kartını kullanmak

turankaya4242

Hectopat
Daha fazla  
RX 580 ekran kartım var fakat ben masaüstü bilgisayarımda gündelik işlemler vs için Intel'in işlemcisiyle gelen dahili ekran kartını kullanıp,RX 580'i de bilgisayara takılı olarak mining için kullanmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, AMD Catalyst ile seçtiğiniz uygulamalar için kullanabilir ve mining yapabilirsiniz.
Hocam ben miningde ekran kartı tam güç çalışmasını istiyorum. Bu yüzden masaüstüm oyun olsun herhangi birşey olsun açarken İnteli kullansın sadece miningte RX 580 i görsün istiyorum. AMD Catalst ile bu mümkün mü?

Dostlar merhaba konu açtım ama gözükmüyor ve bi sorunum var 3 gün önce apu sistem topladım A8 9600 işlemci kullandım. Sistemi kurdum ama ekran kartına 512mb ram ayrılmıştı. Technopat ın videolarını izleyerek biosu güncelledim ama ne D.O.C.P profil geldi ne de bazı ayarlar açıldı yardım edebilme şansınız varmı acaba şimdiden teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı