Dalga geçen alakasız haber

thel0stsky

Attopat
Montaj haber değil resmen taş geçmişler. Alaka düzeyi resmen, Gençler Erdoğan'a pardon Erdoğan gençlere soruyor programı gibi olmuş. Patates soğan fiyatlari soruluyor, Erdoğan TCG anadolu gemisini anlatıyor. Sıkıntı yaratmazsa haberin linkini atacağım.

Screenshot_20230918_073149_Kiwi Browser.jpg
Screenshot_20230918_073209_Kiwi Browser.jpg

Haberleri Twitter'dan takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Haber siteleri, hit uğruna saçma sapan, alakasız başlıklar atabiliyor. Örneğin DGS sınavı yapılmıştır. Ertesi gün haber siteleri "DGS sınav sonuçları açıklandı mı?" tarzında alakasız başlık atıp hit almaya çalışıyor.

Haberleri Twitter'dan takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince. Haber siteleri, hit uğruna saçma sapan, alakasız başlıklar atabiliyor. Örneğin DGS sınavı yapılmıştır. Ertesi gün haber siteleri "DGS sınav sonuçları açıklandı mı?" tarzında alakasız başlık atıp hit almaya çalışıyor.
Valla işe de yarıyor dalgınlığıma gelip kaç kere tıklamışımdır :D

Ben meraktan bu siteye bakayim derim normalde T24 veya KRT bakardım.

Geri
Yukarı