Dalgalı Saçların Çözümü

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar saçlarım çok sorunlu banyo yaptıktan sonra şekil veriyorum yaklaşık 30 dk sonra saç dalgalanıyor ve bir değişik oluyor. Sonra ben de ters yöne doğru tarayıp şekil veriyorum anca saç düzleştirici alabilirim ama döküyor diyorlar. Yardımcı olur musunuz ya da ısıya dayanıklı olması için saç spreyleri var, onu alıp düzleştirsem nasıl olur acaba. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bi çözüm yok çok denedim. Şu an deniz tuzu spreyi kullanıyorum biraz idare ediyor taramaya yardımcı olarak. Tek çözüm brezilya fönü.
Öyle bi çözüm yok çok denedim. Şu an deniz tuzu spreyi kullanıyorum biraz idare ediyor taramaya yardımcı olarak. Tek çözüm brezilya fönü.

Saçlarım kıvırcık değil dalgalı biraz hatta dalgalanıyor bi süre sonra sizden istediğim saçlarımın banyodan sonra biraz sertelmesi ve toplu durması lazım bunun için bi sprey felan varsa lütfen önerin bana bide aşağıya bi link bırakacağım o linkteki sprey dondurucumu bildiğimiz yoksa şekil verici felanmı
Morfose Ultra Sert Saç Spreyı 400 Ml Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Kısa bir dönem ben de düzleştirici kullandım ama saçı döktüğü için bıraktım. Bu konuda benim de kafam karışık fakat uzun süreler aralığında, önemli günlerde vesaire düzleştirici kullanılabilir, ondan zarar gelmez. Fakat haftada 3-4 defa kullanmak zararlı diye biliyorum. Onun harici adam akıllı bir çözüm bulmuş değilim. Saç daha çok uzadıkça şekillenecek ve her şey düzelecek falan diyorlar. Bakalım, bekliyoruz. :)

Şu attığım linkteki bildiğimiz sprey dondurucumu saçlarım o kadarda dalglaı değil aslında ama istediğim şekle girmiyor ve hemen bozuluyor banyo yaptıktan sonra sol tarafa yatırıyorum 1 saat sonra felan saç bi değişik oluyor bende tam tersi yani sağ tarafa yatırıyorum anca düzeliyor demek istediğim banyodan sonra kullanılması için biraz sertleştirici sprey krem vb. varmı şimdiden teşekkürler.

Arkadaşım saç düzleştiriyor. 3 ayda bir yaptırıyor. Ama bana sorarsan zeytinyağı ürünlerini kullan, hatta zeytinyağının kendisini kullan. Düzenli olarak uygularsan etkisini gösteriyor.

Arkadaşım saç düzleştiriyor. 3 ayda bir yaptırıyor. Ama bana sorarsan zeytinyağı ürünlerini kullan, hatta zeytinyağının kendisini kullan. Düzenli olarak uygularsan etkisini gösteriyor.
Zeytin yağı düzeltiyormu yani bide arkadaşınız nasıl bi düzleştirme yapıyor youtubeda gördüğüm gibi mi aceba

Zeytinyağı saçları yumuşatıyor. Yine makina kullanıyorsun şekil vermek için ama öyle hemen bozulmuyor. Düzleştirme de Brezilya Fönü gibi. Şimdi sordum da şu aralar yaptırmak yerine kendisi her gün düzleştirici kullanıyormuş.

Fön, Saç düzleştirici, Spray, Jöle gibi unsurlar saçta her zaman kırılmalara yol açar.
Kırılmalar arttıkça saç dökülmeleri başlar.
Arkadaşın söylediği gibi çok önemli günler dışında saçınızın öyle olmasını alışın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı