Dambıl seti önerisi

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar spor yapan birisi olarak sporumu evimin bahçesinde yapmaya karar verdim. (Virus sağ olsun.) Bana dambıl seti lazım 85 KG buldum acaba bu alınırmı? Dambılcım Platinum 85 Kg Halter Seti 85 Kg Dambıl Seti Fiyatı Başka önerisi olan varmı? 70-90 KG arası lazım bana. 500-1000 TL kadar verebilirim kaliteli olsun. Saçma yorumlar yapmayın kullanmayacaksan para vermene gerek yok gibi.

Arkadaşlar spor yapan birisi olarak sporumu evimin bahçesinde yapmaya karar verdim. (Virus sağ olsun.) bana dambıl seti lazım 85 kg buldum acaba bu alınır mı? Dambılcım Platinum 85 Kg Halter Seti 85 Kg Dambıl Seti Fiyatı başka önerisi olan var mı? 70-90 KG arası lazım bana. 500-1000 TL kadar verebilirim kaliteli olsun. Saçma yorumlar yapmayın kullanmayacaksan para vermene gerek yok gibi.

Plastik ağırlıkları bilerek alacaksan alınır. Bence plastik almamalısın.

Plastiklerini kardeşim kullanıyordu pek beğenmedi. Böyle şeyler ömürlük oluyor alınınca. Döküm almanızı ve kesinlikle standını da almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı