Dambıl ve halter seti önerisi

İlk başta egcspor'un setini almayı planlıyordum ama yaptığım ve sevdiğim çoğu hareket dambıl ile ve 25kg gerçekten yetmiyor sonradan takılabilir ağırlığı arttırmanın bir yolu vs.. olsa olurdu ama tan spor'un https://www.trendyol.com/tan-spor/7...kli-p-93524018/saticiya-sor?merchantId=344879 fiyatı normalde 520TL yorumlarını okudum plakaların barda döndüğü konusunda aşırı şikayet ve iade talebi var bu sizce çok sıkıntı yaratır mı? Egcspor da özelleştirme yapmak mümkün mü kısa barları satın almasak başka yerden plakların uyacağı 45cm lik bar almak vs.. mümkün mü çözüm önerebilir misiniz? Bu arada bütçeyi 550TL'ye kadar çıkardım onu da göz önünde bulundurabilirsiniz.
Hocam veya set olarak değil de plakaları birbirine uyabilecek dambılı ayrı düz barı ayrı olarak önere de bilirsiniz çok kararsız kaldım çünkü.
Plakaların barda dönmesi rahatsızlık verebilir. Egcspor değil de halka iç delik çapına göre başka bir bar alabilirsin.

@Rustin Cohle Merhabalar hocam. 14 yaşındayım, sizin attığınız ürün, barfiks demiri ve direnç bandı ile evde vücut geliştirmeye başlamak istiyorum. Sizin de yorumunuzu almak isterim, evde yapılan spor ile spor salonunda yapılan spor arasında büyük bir fark var mı?

@Rustin Cohle merhaba hocam. 14 yaşındayım, sizin attığınız ürün, barfiks demiri ve direnç bandı ile evde vücut geliştirmeye başlamak istiyorum. Sizin de yorumunuzu almak isterim, evde yapılan spor ile spor salonunda yapılan spor arasında büyük bir fark var mı?

Evde Max 3 ay dayanabildim ne kadar müzik motivasyon olsa da salondaki arkadaş muhabbeti beraber pr denemek kadar zevkli değil. Yani evde yapılır ama sıkılmaya başlıyor insan bir süre sonra.

@Rustin Cohle Hocam umarım rahatsız etmiyorumdur. Bu yaşta powerlifting mantıklı mı? Yoksa daha çok vücut geliştirme odaklı başlayıp daha sonra kafama yatar ise powerlifting mi yapayım?

@Rustin Cohle hocam umarım rahatsız etmiyorumdur. Bu yaşta powerlifting mantıklı mı? Yoksa daha çok vücut geliştirme odaklı başlayıp daha sonra kafama yatar ise powerlifting mi yapayım?

Powerlifting body gibi değildir kendini sakatlama oranın daha fazla 18 yaşına gelmeden önermiyorum kemikler daha tam olarak büyümediği ve gelişmediği için.

@Rustin Cohle hocam umarım rahatsız etmiyorumdur. Bu yaşta powerlifting mantıklı mı? Yoksa daha çok vücut geliştirme odaklı başlayıp daha sonra kafama yatar ise powerlifting mi yapayım?

Powerliftinge dikkat et sakatlık riski çok yüksektir, Ronnie Coleman'ı araştır powerlift yapan yüksek ağırlıkları sık sık deneyen adam 2 sene önce sakatlandı ve hayatı boyunca bir daha yürüyemeyecek(bir mucize olmazsa). Erken yaşta spor konusunda özellikle de powerlifting için bir doktora danışabilirsin. Savaş Cebeci'yi de takip edebilirsin.

Tan Spor 60 Kg Dambıl Halter Ağırlık Z yada DÜZ BAR Seti Fiyatları ve Özellikleri

Tan Spor 60 Kg Dambıl Halter Ağırlık FULL KISA + DÜZ + Z BAR SET Fiyatları ve Özellikleri

Bu setlerle aynı ağırlıkların bir farklısını kullanıyorum işimi görüyor 450 TL fiyata 50kg falan anca bulunur 2.el 100kg set bile bulursunuz.
Hocam sürekli soru sorduğum için kötü hissediyorum kendimi fakat bilen birine sormam gerekiyor. Attığınız setin 70 KG olanına bakıyorum da, uzun barların yaklaşık 3 kilo olduğunu, 80kg takılabildiğini söylüyorlar. Bu biraz sallama gibi geliyor fakat mümkün müdür?

Hocam sürekli soru sorduğum için kötü hissediyorum kendimi fakat bilen birine sormam gerekiyor. Attığınız setin 70 kg olanına bakıyorum da, uzun barların yaklaşık 3 kilo olduğunu, 80kg takılabildiğini söylüyorlar. Bu biraz sallama gibi geliyor fakat mümkün müdür?

Pek sağlam sayılmazlar 100 kg zorladım bar yamuldu o bar ile benchin altına yatmak tehlikeli sınırda kullanmamak lazım 80kg takılabilir deniyorsa 65-70 kilo yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı