Darbe sonrası testis ağrısı

seffabullut

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam voleybol oynarken top geldi. Abartmaya çok gerek yok dedim, zaten öyle durulmaz bir ağrı değil hafif hafif hissettiren bir ağrı var ama bir problem olma durumu olur mu? İlk defa 1 gün boyunca sürdüğünü görüyorum.

Öncelikle geçmiş olsun hocam, arkadaşımın çektiği ultra mega hipermetrop pis burun sonrası aynı olayı yaşamıştım. Ben çareyi soğuk suyla yıkanmakta buldum. KESMİYOR AĞRIYI, ama baya hafifletiyor. 1 haftaya bir şeyiniz kalmaz. Testis'iniz patlamamıştır herhalde 🙃

Dün akşam voleybol oynarken top geldi. Abartmaya çok gerek yok dedim, zaten öyle durulmaz bir ağrı değil hafif hafif hissettiren bir ağrı var ama bir problem olma durumu olur mu? İlk defa 1 gün boyunca sürdüğünü görüyorum.
Fazla bir şey olacağını sanmam. Ben makasla kesmiştim billurları :D birkaç gün ağrıdı sonra dindi. Çoğu kişinin başına gelen bir şeydir top gelmesi zaten endişelenmeyin bence.

Son düzenleme:
Şişlik, yer değişikliği veya normalde olduğundan daha sert değilse korkmanız gereken bir durum yok demektir hocam.
Öncelikle geçmiş olsun hocam, arkadaşımın çektiği ultra mega hipermetrop pis burun sonrası aynı olayı yaşamıştım. Ben çareyi soğuk suyla yıkanmakta buldum. KESMİYOR AĞRIYI, ama baya hafifletiyor. 1 haftaya bir şeyiniz kalmaz. Testis'iniz patlamamıştır herhalde 🙃
Normalde olduğuyla aynı duruyor. Hafif şiş ve daha hassas sadece :D
Daha önce basketbol topu geldiğinde 2-3 saat sürmüştü de bunda 1 günü geçiyor acaba bir sorun mu var dedim sağolun :D

Fazla bir şey olacağını sanmam. Ben makasla kesmiştim billurları birkaç gün ağrıdı sonra dindi. Çoğu kişinin başına gelen bir şeydir top gelmesi zaten endişelenmeyin bence.
Nası kestiniz :D

Normalde olduğuyla aynı duruyor. Hafif şiş ve daha hassas sadece :D
Daha önce basketbol topu geldiğinde 2-3 saat sürmüştü de bunda 1 günü geçiyor acaba bir sorun mu var dedim sağolun :D

Nası kestiniz :D
Temizleme yapıyordum makasla halledeyim dedim, fakat kıl yerine etimi sıkmışım... :D Dikkatli olmak lazım. Bana bir şey olmadıysa size hiç olmaz gibi.

Geri
Yukarı