Dark 500W Dark Force alınır mı?

Single rail özelliği olmayan. Tek 12V kanalı üzerinden gücün tamamını (%95 üzeri) veremeyen PSU almayın.

DKPS500S1-icgorsel02.jpg

images (5).jpeg

Bu fiyata son 1 ürün :)

Haydii PC almaya 2gün kaldı şimdi ne yapacağım inş kimse almaz.

AEROCOOL VX Plus alınacak bir PSU değildir. Şu PSU'ların kalitesine verimliliğine bakarak karar vermekten vazgeçin. @Jarex İşlemci alırken GHZ'sine mi bakıyorsunuz? 300 TL verip de dandik bir güç kaynağı almaktansa butcenizi biraz arttırıp indirimde Çöpler Master MWE White V2 550W almanızı öneririm.

Satılırsa bunu alırsın bir şey olmaz.

Neden memnun kalmadınız acaba? Ben aynı markanın 600w'lık versiyonunu kullandığım için önerdim.
Aynı markanın ürünü diye kaliteli olacak değil. Ayrıca Aerocool'un Türkiye piyasasındaki güç kaynaklarının çok büyük çoğunluğu hem kaliteli değil hem de gereksiz pahalı. VX serisi gibi bir PSU'yu ancak ikinci el veya aşırı düşük bütçeli bir sisteme öneririm.

Aynı markanın ürünü diye kaliteli olacak değil. Ayrıca Aerocool'un Türkiye piyasasındaki güç kaynaklarının çok büyük çoğunluğu hem kaliteli değil hem de gereksiz pahalı. VX serisi gibi bir PSU'yu ancak ikinci el veya aşırı düşük bütçeli bir sisteme öneririm.
Arkadaş onu FSP için söylemişti.

Aynı markanın ürünü diye kaliteli dediğimi hatırlamıyorum.

Geri
Yukarı