Dark Aquaforce W246 ile çakışan RAM'ler için ne yapılmalı?

Servet cn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün Hepsiburada'dan 2000TL'ye aldığım Dark aquaforce W246 sıvı soğutma elime ulaştı ancak radyatörün sağ tarafında fan takınca RAM'leri takamıyorum. Şu anlık tek fan taktım birkaç test yaptım ve Max 52 dereceleri gördü. Önceden elimde stok Ryzen 5 1600 AF soğutması vardı 75 dereceleri görüyordu. Anakartım A320M S2H mATX bir anakart zaten bir anakart almayı düşünüyordum. MATX'in bir büyüğünü alsam RAM'lar sığar mı? Sıvı soğutmayı da iade etmek istemiyorum çünkü ucuza aldığımı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-26 saat 01.19.54_3815974e.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-26 saat 01.19.54_3815974e.jpg
    185,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Borularla sıkıntım yok. 240mm radyatöre tek fan taktım diğeri RAM'larin takılmasını engelliyordu.
Çok çok özür dilerim ya. İki işle uğraşınca böyle oluyor işte. Borular da bi garip geldiği için gözüme onu diyorsunuz sanmıştım.

Kasayla alakalı bir durum hocam. ATX anakart alsanız da RAM yuvaları aynı hizaya gelecek. Kasanın büyük olması lazım.

Çok çok özür dilerim ya. İki işle uğraşınca böyle oluyor işte. Borular da bir garip geldiği için gözüme onu diyorsunuz sanmıştım.

Kasayla alakalı bir durum hocam. ATX anakart alsanız da RAM yuvaları aynı hizaya gelecek. Kasanın büyük olması lazım.

Radyatörü kasanın önüne taksam nasıl olur?

Arkadaşlar merhaba. Bugün Hepsiburada'dan 2000TL'ye aldığım Dark aquaforce W246 sıvı soğutma elime ulaştı ancak radyatörün sağ tarafında fan takınca RAM'leri takamıyorum. Şu anlık tek fan taktım birkaç test yaptım ve Max 52 dereceleri gördü. Önceden elimde stok Ryzen 5 1600 AF soğutması vardı 75 dereceleri görüyordu. Anakartım A320M S2H mATX bir anakart zaten bir anakart almayı düşünüyordum. MATX'in bir büyüğünü alsam RAM'lar sığar mı? Sıvı soğutmayı da iade etmek istemiyorum çünkü ucuza aldığımı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Hocam merhaba konudan bağımsız soğutucudan memnun musunuz?

Geri
Yukarı