Dark Diamond Pro Mesh vs Aerocool Ore Saturn

Evet öyleymiş, şimdi baktığımda gördüm. Ama zaten benim ekran kartım ikisine de rahatlıkla sığabildiği için daha fazla fan yuvası olan One Frost'u tercih etmek doğru olmaz mı? RGB falan pek umrumda değil açıkçası, performans daha elzem.

Sıvı soğutma alacağım derseniz One frost 120mm 240mm 280mm ve 360mm destekği veriyor ön terafta üstte ise 240mm veriyor. Bunu siz kullanacaksınız sonuta kararı biz veremeyiz One frost daha iyi olur derseniz onu alın.

Şuan önereceğim 436 TL ile msi kasa olur . Kardesime kasa topluyordum , bir günde elime ulaştı ve beklentimin çok üstüne çıktı .

MSI MAG Forge 100M Temperli Cam 2x RGB Fan 120mm Fan ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Şuan önereceğim 436 TL ile msi kasa olur . Kardesime kasa topluyordum , bir günde elime ulaştı ve beklentimin çok üstüne çıktı .

MSI MAG Forge 100M Temperli Cam 2x RGB Fan 120mm Fan ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası
Ben teknobiyotikte satılan 400tl ore saturn almayı düşünüyordum ve one frost bu kasadan iyi değil midir?

Ben teknobiyotikte satılan 400tl ore saturn almayı düşünüyordum ve one frost bu kasadan iyi değil midir?
Ore saturn bence bu kasadan iyi değildir . Bu kasanın muadili daha çok Corsair spect olarak geçiyor hem malzeme kalitesi hem soğutma açısından . One frostta hava akımında sorun yaratmaz ama malzeme kalitesi olarak ben msi tercih ettim, karar sizin tabiki

Geri
Yukarı