Dark Diamond Pro Mesh vs. Guardian Mini

cyperus

Hectopat
İyi günler, bilgisayar kasamı değiştirme kararı aldım, ama aşağıdaki iki kasanın hangisini önerirsiniz? Aralarında bir fark var mı çözemedim.

Dark Diamond PRO Mesh 6x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS126F) - Kasa - 11.11 Özel | Teknobiyotik

Son düzenleyen: Moderatör:
eyvallah teşekkür ettim hocam Dark markasını sizin kadar iyi bilmiyordum, birde 240mm Dark sıvı soğutucu bakıyordum ama merdiven altı ürünler üretiyorsa kalsın gerek yok

Aslına bakarsanız anlatmak istediğim şeyler saçma gelebilir. :) ya bütçemi zorlayıp 240mm giriş seviye bir sıvı soğutma satın alacağım bütçem en fazla 700-800'ya da iyi bir hava soğutma almayı planlıyorum kafamda "Arctic Freezer 34 Duo " modeli var bu konu da sizin öneriniz nedir?

Aslına bakarsanız anlatmak istediğim şeyler saçma gelebilir. :) ya bütçemi zorlayıp 240mm giriş seviye bir sıvı soğutma satın alacağım bütçem en fazla 700-800'ya da iyi bir hava soğutma almayı planlıyorum kafamda "Arctic Freezer 34 Duo " modeli var bu konu da sizin öneriniz nedir?

Hocam giriş seviyesi sıvı soğutma almak yerine Arctic Freezer 34 Duo model kule tipi soğutucu alınabilir. Bütçeniz varsa Arctic Liquid Freezer II 240 model sıvı soğutma alınabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O zaman 1 hafta sonra alalım dediğiniz sıvı soğutma i kafamız rahat olsun
Yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim
@Mustafafnt En önemli soruyu sormayı unutmuşum Arctic Freezer 2 adlı sıvı soğutma önerdiğiniz Zalman N5 MF isimli kasanın üst paneline sığar mı? Anakartım Gigabyte B450M S2H

Son düzenleme:

Geri
Yukarı