Dark diamond Pro mesh vs Aerocol kasa

meola147

Kilopat

Bu üç kasa arasında bariz farklar var mıdır? RX 470 ve GTX 1050 Ti arasındaki fark gibi mesela. Biliyorum biri kasa biri ekran kartı sadece ufak tefek farklar varsa görünüşünü sevdiğini alacağım. Hava sirkülasyonu farklarını merak ettim.

Ben Aerocool One Frost seçtim.
3 toz filtresi,mesh ön panel,iyi bir görünüş,4 fan,tamperli cama sahip yan panel,iyi bir kablo saklama alanı.Hepsi One Frost kasada mevcut.Marka Aerocool.En başta Dark kötü kasalar yapmasada marka Aerocool yanında kötü.En iyi tercih One Frost bence.Ayrıca ışıklandırması kesinlille daha iyi.

Hocam benim 450 lira bütçem olsa biraz daha biriktirip MSI MAG FORCE 100R kasasını alırdım. 500 liraya bulabiliyorsunuz İtopya sitesinde ve bu kasalardan çok daha iyi. Ayrıca FRGB değil de ARGB bir kasa.

Hocam benim 450 lira bütçem olsa biraz daha biriktirip MSI MAG FORCE 100R kasasını alırdım. 500 liraya bulabiliyorsunuz İtopya sitesinde ve bu kasalardan çok daha iyi. Ayrıca FRGB değil de ARGB bir kasa.
Benim anakartım Gigabyte A320M yada Gigabyte B450M olacak hangisi MSİ kasayı destekler? RGB olarak. Birde 500 liraya çıkmak biraz tuhaf geliyor sistemim APU olduğu için. Bilmiyorum. Ryzen 3 3200G bir sistem.

Geri
Yukarı