Dark Diamond Pro'dan Gametech Redline kasaya geçilir mi?

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde Dark Diamond Pro ve Gametech Redline kasa bulunmakta. İki kasayı da aynı yapmak için Dark Diamond Pro' yu satıp Gametech Redline kasaya geçmeyi düşünüyorum. Geçmek istememin sebepleri Dark Diamond Pro' da ön kısım pleksi ve hava alacak fazla alan yok yan taraf da pleksi ama Gametech Redline önü mesh yan tarafı tamperli cam. Sizce aptallık mı olur? İki kasayıda aynı görmek istediğim için düşündüm. Gametech Redline kasa 310 TL.

Şimdi kalitesiz bir kasaya geçmem ben onun yerine elimdekileri satıp Zalman T7 alır beyaz LED'li fanlar ile şahlandırır ve tadını çıkarırım kasanın.

Ya ikisini de aynı yapacağım ya da duracak. Siz olsanız ne yapardınız?

Ben açıkçası ikisini de elder çıkarır ve dediğim gibi Zalman T7 alırdım ve darkflash aquaris mesh.

O tür bir kasayı geride bırakma düşüncem varsa: XPG Defender Pro, CM TD500, Corsair 4000X gibi bir kasa için alım yapmak isterim.
Peki benim dediğim kasanın 300 TL olması ve sizin dediğiniz kasanın 900 TL olmasına ne demeliyiz? Lütfen öneri yaparken fiyatlara daha da dikkat ediniz.

Peki benim dediğim kasanın 300 TL olması ve sizin dediğiniz kasanın 900 TL olmasına ne demeliyiz? Lütfen öneri yaparken fiyatlara daha da dikkat ediniz.
Yorumumda açık şekilde yükseltme yapılacaksa daha iyi ürünlere geçilmeli algısı var. Yani idrak etmeyi düşünürseniz: "Dark'tan Gametech'e geçilmez. Paranızı ve imkanınızı daha iyisi için harcayın." demektir.

Geri
Yukarı