Dark DVI-VGA dönüştürücü 1050 Ti ile görüntü verir mi?

cerberus123

Kilopat
Yer
Ankara/Eskişehir
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Nvidia GTX 1050Ti ekran kartıma VGA monitör bağlayacağım ve dönüştürücü almam gerekiyor. Aşağıdaki parça sorunsuz görüntü verecek midir acaba? Veya VGA-HDMI, VGA-Display dönüştürücü mü almalıyım hangisi daha iyi olur?

Dark DVI-VGA Dönüştürücü (DVI-I Erkek - VGA Dişi) Fiyatı

Monitör: Buy the Philips LCD monitor 190E2FB/69 LCD monitor
Bende de aynı sorun olmuştu VGA-DVİ dönüştürücüsü ile görüntü alamadım. VGA-HDMI öneririm.

Peki sorunsuz kullandığınız dönüştürücü hangisiydi? Bazı konularda aktif olmazsa görüntü alamazsın falan denmiş. 20-30 lirayı geçmeyecek şekilde hangi dönüştürücüden almalıyım, çünkü 1 ay kadar kullanıcam daha sonra yeni monitör almayı düşünüyorum.

Peki sorunsuz kullandığınız dönüştürücü hangisiydi? Bazı konularda aktif olmazsa görüntü alamazsın falan denmiş. 20-30 lirayı geçmeyecek şekilde hangi dönüştürücüden almalıyım, çünkü 1 ay kadar kullanıcam daha sonra yeni monitör almayı düşünüyorum.
Ben 60 TL gibi bir fiyata aldım bulamamıştım.
INCA HDMI TO VGA
Bunu aldım fakat diğer sitelerde 15 20 TL fiyata ürünler var fakat ben güvenemedim pek seçim sizin bu ürünü öneririm.

Evet HDMI to VGA da alabilirmişim daha ucuz ama onda da kargo olucaktı. 10-12 lira fazla vermiş oldum. Neyse sağlık olsun :)
Aldığım Dark Display to VGA dönüştürücü bugün geldi. Belirttiğim monitörümde (max. çözünürlüğü 1440x900) sorunsuz çalıştı arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı