Dark EvoPad A1042 16GB 10.1" IPS Tablet Alınırmı?

İyide nexusde hdmi port yok 10.1 " degil sd kart girişi yok bizde biliyoruz bilindik markaların bilindik modellerini bunlar oldugunda fiyat oluyo 1000 tl üstü.Benim merak ettigim dark pişman edermi ?

İyide nexusde hdmi port yok 10.1 " degil sd kart girişi yok bizde biliyoruz bilindik markaların bilindik modellerini bunlar oldugunda fiyat oluyo 1000 tl üstü.Benim merak ettigim dark pişman edermi ?

Sana şuan net olarak tavsiyem;
www.hometech.com.tr: Quad Tab

istersen fiyat araştırması yap biraz ona göre al. HDMI, var boyutu da küçük değil 8 inç.

Sana şuan net olarak tavsiyem;
www.hometech.com.tr: Quad Tab

istersen fiyat araştırması yap biraz ona göre al. HDMI, var boyutu da küçük değil 8 inç.

Bunların hepsi aynı zaten üstüne marka basıp satıyorlar benim gösterdigimden ne farkı var? en azından dark briraz daha duyulmus ubnlaın garantisi nasıldır kim bilir dark bile hep kötu yazılmıs

Bunların hepsi aynı zaten üstüne marka basıp satıyorlar benim gösterdigimden ne farkı var? en azından dark briraz daha duyulmus ubnlaın garantisi nasıldır kim bilir dark bile hep kötu yazılmıs

Hocam Hometech dediğin marka Aral firmasının. Duyulmuşluk olarak konuşacaksak.

Hocam Hometech dediğin marka Aral firmasının. Duyulmuşluk olarak konuşacaksak.

Aral firmasını hayırla anan biri göredim ben :)) adamların en pahalı modelınde ddr2 ram var hdmi vs hiçbirşey yok senin yukarda attıgın makina 1080p filmleri hiç sıkıntısız oynatcak mı ? otg destegi varmı hiç bilgi yok ki.

Şimdi hometech hiçbir avantajı yok ki nedne onu önerdiniz merak ettim baktım

Dark evo nun ekran ip cözunurluk 1280 800 hometech dusuk
Evo 10.1" home 8"
Dark 5mp home 2mp
Dark 16gb home 8gb

yani hiçbir özellikte önde degil arasındaki fiyat farkı yok denecek kadar az neden hometech?

Aral firmasını hayırla anan biri göredim ben :)) adamların en pahalı modelınde ddr2 ram var hdmi vs hiçbirşey yok senin yukarda attıgın makina 1080p filmleri hiç sıkıntısız oynatcak mı ? otg destegi varmı hiç bilgi yok ki.

Şimdi hometech hiçbir avantajı yok ki nedne onu önerdiniz merak ettim baktım

Dark evo nun ekran ip cözunurluk 1280 800 hometech dusuk
Evo 10.1" home 8"
Dark 5mp home 2mp
Dark 16gb home 8gb

yani hiçbir özellikte önde degil arasındaki fiyat farkı yok denecek kadar az neden hometech?

Çünkü Teknosa'da gördüm Quad Tab modelini ve inceledim. Yüksek çözünürlüklü video oynatıp, biraz oyun oynadım. Gayet başarılıydı. OTG desteği Hometech'in tüm modellerinde mevcut. Hatta bazı modellerinin içinden kablosu çıkıyormuş, sitelerinde yazıyor paket içeriklerinde.

@Silinen üye
Asus çinde değil tayvanda üretiliyor. (n)

Teknosa'da Memopad 7'nin kasasında Made in China yazıyordu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı