Dark Freezer X125 alınır mı?

Nazghul052

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. R5 2600 işlemciye sahibim. Stok soğutucunun yetersizliğinden ötürü Dark Freezer X125 modelini düşünüyorum. Şu an Teknobiyotik'te güzelde bir indirim var yaklaşık 300 TL civarında. Kule soğutucu olması ve RGB olması çekiciliğini artırıyor gözümde. Kullanan var mı? Performansı nasıldır? Alınır mı sizce?

Ben X96 kullanıyorum, stok fanla 75 dereceleri gören işlemcim 60 dereceleri geçmiyor, üstelik fan sesi rahatsızlığı da çekmiyorum artık. X125 çok daha iyi performans gösterecektir.

Ben X96 kullanıyorum, stok fanla 75 dereceleri gören işlemcim 60 dereceleri geçmiyor, üstelik fan sesi rahatsızlığı da çekmiyorum artık. X125 çok daha iyi performans gösterecektir.
İşlemcim çok üst düzey değil bana da güzel bir performans sağlayacak gibi geliyor ama bazıları performansının kötü olduğundan falan bahsetmiş tereddüte düştüm.

Aynen hocam. Çift fanlı fanı için biraz kötü dediler ses düzeyi biraz fazlaymış ama denemek istiyorum açıkçası alıp. Fanı da değiştiriliyor diye biliyorum.
Ses düzeyi fazla olabilir ondan emin değilim ancak performans olarak iyi olduğunu düşünüyorum, yine de internette araştırmanızı öneririm.

Alınır fena değil isterseniz buna bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı