Dark Freezer X127 alınır mı?

sekoli123

Hectopat
Yer
İstanbul, Bakırköy
Daha fazla  
Meslek
Yer Hizmetleri Memuru
İşlemci
r5 3600
Merhaba arkadaşlar, işlemcim Ryzen 5 3600 oyunlarda 70 derecede kullanıyorum stok fan ile. Bazı oyunlarda 80'i falan buluyor mesela AC Odyssey'de.

Bunun için yeni bir fan alayım dedim bu modeli buldum. 66 CFM'i var ARGB'si var sizce alınır mı 270 TL şu an.

Stok fan ile ne kadar sıcaklık farkı olur?

Bir de bu var, Raijintek Leto modeli, bunu 2. sıraya koydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark'ın fanları biraz dandik fakat iyi soğutuyor yine de. Ben X120 modelini kullanıyorum R5 1600'de. Fanları 600RPM 'e sabitledim oyunlarda 55-60C civarında takılıyor. 600RPM kilidini kaldırırsam 60'lara hiç çıkmaz. Sizin işlemci de muhtemelen fan kilidi olmadan bu aralıkta çalışır.
Diğer ürün hakkında bir bilgim yok.

Dark'ın fanları biraz dandik fakat iyi soğutuyor yine de. Ben X120 modelini kullanıyorum R5 1600'de. Fanları 600RPM 'e sabitledim oyunlarda 55-60C civarında takılıyor. 600RPM kilidini kaldırırsam 60'lara hiç çıkmaz. Sizin işlemci de muhtemelen fan kilidi olmadan bu aralıkta çalışır.
Diğer ürün hakkında bir bilgim yok.
Stok soğutucuyla arasında ne kadar fark oldu yani değdi mi aldığınıza?
Dark'ın çift fanlı olanı var bende, baya kafa ütülüyor yük altında ama, öyle bir fır dönüyor ki kasa arkadan soğuk üflüyor.
Hangi model?

Stok soğutucuyla arasında ne kadar fark oldu yani değdi mi aldığınıza?

Hangi model?

Değiyor tabii ki, benim stok fan 1700RPM'lerde çalışıyordu oyunlarda ve 76C 'e çıkıyordu yaz aylarında. Bu soğutucu ile yaz aylarında 65-67 civarını görüyorum o da dediğim gibi RPM düşük tutuyorum kafa ütülemesin diye yoksa o seviyelere de çıkmaz.

Geri
Yukarı