Dark Freezer X90 alınır mı?

KırAtlıLiberal

Hectopat
Merhaba arkadaşlar işlemcim %100 kulanımda 97-98 dereceyi buluyor, dandik bir soğutucum var stock soğutucudan da daha kötüdür Hadron'un. Ben Dark Freezer X90 alsam %100 kullanımda 60-65 derece olur mu? Almalı mıyım? Oyun oynamıyorum ama tam yükte bu sıcaklıkta olmasını istemiyorum.

Sistem:
i7-2600 3.4 GHz.
GT 1030.
8 GB RAM.

Almayı düşündüğünüz ürünü kullanıyorum fakat ben 80 lira civarında almıştım. Şuan 112 lira olmuş. 112 liraya değecek bir ürün değil. Üstteki arkadaşın attığı ürün daha kaliteli. Sizin yerinizde olsam tercihimi Snowman m200'den yana kullanırdım.

Öneririm, eğer bütçeni arttırabilirsen bunu alman daha iyi olur:

Hocam Gametech'in reklamını yapıyor gibisiniz. Her düşük bütçe konusunda öneriyorsunuz. :D

Pek kaliteli bir marka değil. Fanlarının kalitesiz olacağını düşünüyorum. Tabi siz kullanıyor musunuz bilmiyorum.

Hocam Gametech'in reklamını yapıyor gibisiniz. Her düşük bütçe konusunda öneriyorsunuz. :D

Pek kaliteli bir marka değil. Fanlarının kalitesiz olacağını düşünüyorum. Tabi siz kullanıyor musunuz bilmiyorum.
3.0 olanını kullandığım için öneriyorum dostum. Markaya karşı önyargı var ama bu ürün fiyatına göre oldukça kaliteli ve iyi, fanları da giriş seviyesi ama sessiz ve güzel.
Hatta incelememe buradan bakabilirsin.

Attığınız ikinci soğutucu sessiz mi?

Attığınız ikinci soğutucu sessiz mi?

Evet, ben 3 fanlı olanını kullanmıştım. Ancak çok sessiz değil, sadece o yapıya göre sessiz. Eğer kasanın dibine girersen çok rahat duyarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı