Dark Freezer X94BL ve Gigabyte B450M S2H soğutucu takma

Hocam takılabilir ama dikkatli olun içindeki parçaları doğru takın kendinizden emin değilseniz yardım alın derim.

Mevcut Anakart için Arctic Freezer 34 eSports DUO kullanıyorum. Birkaç milimlik fark ile RAM'lere baskı yapmadan monte edildi. Bu ürün mevcut dizaynından ötürü baskı yapabilir. Boyuna monte edebilirsiniz ancak bu durumda fan ne kadar hava çekebilir bilemiyorum.

Mevcut Anakart için Arctic Freezer 34 eSports DUO kullanıyorum. Birkaç milimlik fark ile RAM'lere baskı yapmadan monte edildi. Bu ürün mevcut dizaynından ötürü baskı yapabilir. Boyuna monte edebilirsiniz ancak bu durumda fan ne kadar m.
1590450206062.jpeg

Mevcut Anakart için Arctic Freezer 34 eSports DUO kullanıyorum. Birkaç milimlik fark ile RAM'lere baskı yapmadan monte edildi. Bu ürün mevcut dizaynından ötürü baskı yapabilir. Boyuna monte edebilirsiniz ancak bu durumda fan ne kadar hava çekebilir bilemiyorum.
T6 Ultra Soğutma 6 Bakir Kanallı Rainbow Cooler Fan - n11.com peki bu nasıl sence uyar mı anakarta ram slotunun biri boş diğeri işlemciye uzak olan slotta takılı

Yeni konular

Geri
Yukarı