Dark GT Pro alınır mı?

Bütçe
1750 TL

Jaewyn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu kasa nasıldır? Daha önce Dark Guardian Pro kullandım soğutması çok iyiydi. Bu kasada 3 fan var ısınma sorunu olur mu? RX 6700 XT ve Ryzen 5 3600 ile kullanacağım. Bu fiyat bandında farklı önerilere açığım. Yorumlarınızı bekliyorum iyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum soğutması yeterli ama argb kısmı biraz karışık anakartim da 3 pin argb desteği var kasa fanlarını bağlandığım zaman RGB yanıyor fakat kontrol edemiyorsun ama kasa bin yanında reset tuşuna bağlanan aparat geliyor ben kaybettim onu o şekil de kullana bilirsin resmi varsa atacağım

Reis video varmış videodan aldım ama eve gidince çekeceğim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-08-18-22-37-87_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    Screenshot_2024-02-08-18-22-37-87_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:
Ben kullanıyorum soğutması yeterli ama argb kısmı biraz karışık anakartim da 3 pin argb desteği var kasa fanlarını bağlandığım zaman RGB yanıyor fakat kontrol edemiyorsun ama kasa bin yanında reset tuşuna bağlanan aparat geliyor ben kaybettim onu o şekil de kullana bilirsin resmi varsa atacağım

Selam, bir şey sorabilir miyim? Kasanın fan soketleri hangi tip? Yani Molex mi? 3 Pin mi? Anakarta mı yok güç kaynağına mı bağlı?

Molex
molex.jpg

3 Pin
3pin.jpg

Argb fan kontrolcü ile denediniz mi ? Bende almayı düşünüyorum.Belki kullandığınız uygulamadan dolayıdır bi denerseniz sevinirim.

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Kasanın fanları direk anakartın fan kısmına bağlanamıyor. Güç kaynağından molex soketi kullanarak bağlantı yapılıyor. Aynı molex soketi üzerinden RGB ler ve fanlar hepsi birlikte bağlı bütün gücü buradan alıyorlar. Doğal olarak fanlar sabit belli bir hızda çalışıyor. Sesi orta düzey ne çok sessiz ne de aşırı sesli.

RGB kısmında şöyle bir durum var. DARK GT PRO modelinde ister kasa üzerinden buton ile istenirse anakarta bağlantı yapılıp yazılım ile kontrol edilebiliyor. Youtube da zaten tanıtım videosu mevcut orada da anlatılıyor.

Geri
Yukarı