Dark Guardian kasa nasıldır?

Emreefe01

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. XFX RX 590, i5 9400F, 8 GB Kingston RAM, ASUS B365M-K anakart sistemim var, eski bir kasa kullanıyorum içinde sadece egzoz fanı var aşırı ısınıyor şu aylarda. Sizce Dark Guardian kasanın soğutması nasıl bu kasayı alsam olur mu? Öneriniz varsa yazabilirsiniz.

Güzel kasa, şimdiki kasanızdan daha iyi bir soğutma performansı var. Öneri istiyorsanız bütçenizi belirtin.

Hava akışı iyidir. Ayrıca eski kasadan kastın nedir? Adamın birisinin eski kasa dediği Lian Li marka bir şey çıkmıştı. Bütçeni öğrenirsek Aerocool gibi daha kaliteli ürünler öneririz belki.

Mesh olması sana artı yönden katkı sağlar fakat malzeme kalitesi açısından akıllarda soru işareti var paran Dark Guardian'a yetiyorsa alabilirsin. Fakat bütçen Corsair'e yetiyorsa onu da alabilirsin. PSU+kasa hemen hemen aynı fiyata denk geliyor gibi.

.

Hava akışı iyidir. Ayrıca eski kasadan kastın nedir? Adamın birisinin eski kasa dediği lianli marka bir şey çıkmıştı. Bütçeni öğrenirsek Aerocool gibi daha kaliteli ürünler öneririz belki.

Frisby. 9 yıl önce almıştım kasamı.
600 TL'ye kadar bütçem var. Ayrıca 600W FSP PSU kullanıyorum boş kasa lazım.

Frisby. 9 yıl önce almıştım kasamı.
600 TL'ye kadar bütçem var. Ayrıca 600W FSP PSU kullanıyorum boş kasa lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı