Dark Guardian Mini Pro vs Dark Guardian Pro

Hocam kimse Dark Guardian mini Pro'yu tavsiye etmedi önermedi alsam bir sorun yaşar mıyım aklımı kurcalıyor. Gönlum Dark Guardian mini Pro'dan yana ama siz Dark'ın ürününü kullanmış biri olarak ne alırdınız Dark Guardian mini Pro mu alırdınız yoksa başka bir markayamı yönelirdiniz?
Dark Guardian ürünün minisinin bir de Pro versiyonunun çıktığını şuan sizden yeni öğrendim hocam :D Pro'da olsa mini ürün almanızı önermem. Dark Guardian almak istiyorsanız normal versiyonunu ya da direk Dark Guardian Pro almanızı öneririm. Bu kasanın yanında birde Aerocool OneFrost kasası kullanıyorum. Eğer Dark Guardian kasalarına yönelmek istemezseniz bu kasayı da size önerebilirim. Tamamen soğutma ve havalandırma göz önünde bulundurularak yapılmış bir kasadır. Bu kasadan da çok memnunum. Kasanın linki: Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Dark Guardian ürünün minisinin bir de Pro versiyonunun çıktığını şu an sizden yeni öğrendim hocam :D Pro'da olsa mini ürün almanızı önermem. Dark Guardian almak istiyorsanız normal versiyonunu ya da direk Dark Guardian Pro almanızı öneririm. Bu kasanın yanında bir de Aerocool onefrost kasası kullanıyorum. Eğer Dark Guardian kasalarına yönelmek istemezseniz bu kasayı da size önerebilirim. Tamamen soğutma ve havalandırma göz önünde bulundurularak yapılmış bir kasadır. Bu kasadan da çok memnunum. Kasanın linki: Aerocool Aero One Frost RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Hocam Guardian mini yi niye önermediniz anlamadım hem fiyatından hem markasından dolayı onu almayı planlıyordum mini yi neden almamalıyım?

Hocam Guardian mini yi niye önermediniz anlamadım hem fiyatından hem markasından dolayı onu almayı planlıyordum mini yi neden almamalıyım?
Hocam mini olmasından dolayı :D Sizin anakartınıza, bileşenlerinize ve kasaya ekstradan ekleyeceğiniz fanlar için yeterli alan sağlıyorsa alın tabi. Ben genel olarak mini kasa alınması taraftarı değilim çünkü daha öncesinde mini bir kasa kullanıyordum ve deli gibi ısınıyordu. Bütçeniz onu almaya yetiyorsa ve sadece bu marka nasıldır daha önce kullanan var mı diye merak ediyorsanız ben zaten o markanın ürününü kullanıyorum ve ortalamanın üzerinde bir kasa olduğunu söylüyorum. Siz onu almak istiyorsanız onu da alabilirsiniz problem yok. Bu kasada ısınma probleminiz de olmaz ayrıca çünkü önü mesh bir tasarıma sahip. Benim daha öncesinde kullandığım kasanın önü mesh değildi o yüzden ısınıyordu.

Hocam mini olmasından dolayı :D sizin anakartınıza, bileşenlerinize ve kasaya ekstradan ekleyeceğiniz fanlar için yeterli alan sağlıyorsa alın tabii. Ben genel olarak mini kasa alınması taraftarı değilim çünkü daha öncesinde mini bir kasa kullanıyordum ve deli gibi ısınıyordu. Bütçeniz onu almaya yetiyorsa ve sadece bu marka nasıldır daha önce kullanan var mı diye merak ediyorsanız ben zaten o markanın ürününü kullanıyorum ve ortalamanın üzerinde bir kasa olduğunu söylüyorum. Siz onu almak istiyorsanız onu da alabilirsiniz problem yok.

Hocam bilgisayarı çok zorluycak oyunlar oynuycağımı sanmıyorum ısınmadan ötürü sorunum olmaz olursa fanların gücünü fullerim zaten Dark fanları iyi soğutma performansı veriyor diye biliyorum alacağım zaman elimde bütçe olursa mini değil direk Guardian Pro alırım verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

Hocam bilgisayarı çok zorluycak oyunlar oynuycağımı sanmıyorum ısınmadan ötürü sorunum olmaz olursa fanların gücünü fullerim zaten Dark fanları iyi soğutma performansı veriyor diye biliyorum alacağım zaman elimde bütçe olursa mini değil direk Guardian Pro alırım verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Dark kasalarının genelde hepsinin ön tarafı mesh olduğundan dolayı kolay kolay ısınma problemi yaşamazsınız. Kasaların kalitesi genel olarak iyidir hangisini alırsanız alın sıkıntı yaşamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı