Dark Guardian Pro Kasaya 360mm sıvı soğutma olur mu?

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
Kasayı değiştirdim 240mm sıvı soğutma bakıyorum fakat aklıma 360'lık geldi sizce uyar mı? Uzunluk olarak uysa ama hava çıkış ızgaralarına tam denk gelmese 3 fanı'da sıkıntı çıkar mı?

Kasayı değiştirdim 240mm sıvı soğutma bakıyorum fakat aklıma 360'lık geldi sizce uyar mı? Uzunluk olarak uysa ama hava çıkış ızgaralarına tam denk gelmese 3 fanı'da sıkıntı çıkar mı?
bi cevap bulabildiniz mi ? bende bende bu kasa için etkili bir sıvı soğğutma arayışı içindeyim.

emin misiniz ? çünkü az önce bu kasanın üretici firmasını aradım teknik uzmanı uyacağını söyledi ?
1672151989953.png

Neyse ben eski kasadan çıkan 2 fanı üste taktım sıvı soğutmaya gerek kalmadı kule tipi soğutucuyla Max 65 dereceyi gördüm.

Neyse ben eski kasadan çıkan 2 fanı üste taktım sıvı soğutmaya gerek kalmadı kule tipi soğutucuyla Max 65 dereceyi gördüm.
benim işlemcim 7950x ama. bu işlemciyle baş etmek biraz zor. Bu yüzden 360 mm sıvı soğutucu kullanmak için diretiyorum bi yandan da uyum problemi yaşıyorum. teknik servisi uyar dedi. Bazı yazılarda uymaz diye karşıma çıkıyor. direkt 360mm sıvı soğutucuyu alıp
da takamayan uyum problemi yaşayan var mıdır ?

hayır gayet 360 mm sıvı soğutucularının bu kasa ile uyum sağlayacağını söyledi. siz acaba 360 denediniz mi yoksa direk 240 ı mı taktınız ?
Teknik uzman fanların olduğu yere sıvı soğutma oluyor zannetmiştir. 360MM sıvı soğutma radyatörü 400MM civarı uzunluktadır.

Geri
Yukarı