Dark Guardian Pro kasaya Arctic Liquid Freezer II 240 sıvı soğutucu takılabilir mi?

LowedAs

Femtopat
Daha fazla  
İyi sosyaller, Dark Guardian Pro kasa aldım ve bu kasaya sıvı soğutma takmaya karar verdim ancak takmayı istediğim sıvı soğutucu her kasaya uymuyor.
Arctic Liquid Freezer II 240 ARGB işlemci sıvı soğutucu bu kasaya takılabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın üst kısmı 240mm destekliyor gözüküyor.

Bahsettiğiniz soğutucu bu sanırım.

Eğer almadıysanız daha uygun ve perfomanslı modeller var.

Kasanın üst kısmı 240mm destekliyor gözüküyor.

Bahsettiğiniz soğutucu bu sanırım.

Eğer almadıysanız daha uygun ve perfomanslı modeller var.

Hayır henüz almadım eğer kasam destekliyorsa Arctic almayı düşünüyorum kullanan kişiler hep olumlu yönde yorum yapıyor ve incelemelerde gördüğüm kadarıyla gerçekten performanslı bu yüzden bu modeli kasam destekliyor mu öğrenmek istiyorum desteklemiyorsa Deep cool öneriniz gerçekten güzel onu alabilirim.

Hayır henüz almadım eğer kasam destekliyorsa Arctic almayı düşünüyorum kullanan kişiler hep olumlu yönde yorum yapıyor ve incelemelerde gördüğüm kadarıyla gerçekten performanslı bu yüzden bu modeli kasam destekliyor mu öğrenmek istiyorum desteklemiyorsa Deep cool öneriniz gerçekten güzel onu alabilirim.
İkisi de aynı boyutta zaten, ikisini de destekliyor kasa. Ama 240mm bir soğutucu için 3200 lira fazla. Ben şu an kullandığım 360mm soğutucuyu 2750 liraya almıştım bir kaç ay önce. DeepCool LS520 F/P bir soğutucudur. rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bendeki model de DeepCool LS720.

Geri
Yukarı