Arctic Liquid Freezer II - 280mm sıvı soğutucu için kasa önerisi

Bütçe
max 3k

eming

Picopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi Arctic Liquid Freezer II - 280mm sıvı soğutucu için kasa önerisi istiyorum.

Kasanın önü mesh olursa benim için daha iyi olur soğutucuyu da kasanın üst kısmına takmak istiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri verecekler için bir not paylaşayaım. Bu soğutucunun radyatörü emsallerine göre daha hacimli. Dolayısıyla sadece 280 MM uyumlu diye kasa önerilirse sorun olabilir.
Var mı bir tavsiyeniz bende sordum mesela 280mm için teknobiyotik sığmaz dedi dark maxima için ki kasa çok büyük.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-12 190443.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-12 190443.png
    79 KB · Görüntüleme: 28
Buradaki Büyük kasa önerisi mesajlar yardımcı olabilir. Ayrıca sanırım mesajlarda bulunmayan bu kasa da ilginizi çekebilir.
dark guardian olur mu sizce 280mm için? Teknobiyotik sıkıntı olabilir dedi mesela maxima için ki maxima sanki daha büyük bir kasa. Eğer uyumlu ise direk alayım daha ucuza kapatmış olurum hem aklımdakinden.

Dark Guardian olur mu sizce 280mm için? Teknobiyotik sıkıntı olabilir dedi mesela maxima için ki maxima sanki daha büyük bir kasa. Eğer uyumlu ise direk alayım daha ucuza kapatmış olurum hem aklımdakinden.

Bilmiyorum, ben sadece büyük kasa seçeneklerini görmeniz için paylaştım. Bol şans, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı