Dark Guardian vs Aerocool Airhawk

jamesclean

Centipat
İmzamda yer alan parça parça toplamakta olduğum oyun performans ağırlıklı sistemim için kasa alacağım. Fakat 2 model arasında kaldım ve oldukça kararsızım. Bu konuda fikirlerinizi rica ediyorum. Elbette farklı bir kasa fikirleriniz olursada açığım. Amacım hava akışı, soğutma kabiliyeti iyi ve uzun vadede beni üzmeden kesinlikle kullanabileceğim bir kasa.

1-Dark Guardian ya da Pro'su 3x120MM+1x120MM
2-Aerocool airhawk Duo 2x200MM+1x120MMFAN

Şimdiden değerli fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamda yer alan parça parça toplamakta olduğum oyun performans ağırlıklı sistemim için kasa alacağım. Fakat 2 model arasında kaldım ve oldukça kararsızım. Bu konuda fikirlerinizi rica ediyorum. Elbette farklı bir kasa fikirleriniz olursada açığım. Amacım hava akışı, soğutma kabiliyeti iyi ve uzun vadede beni üzmeden kesinlikle kullanabileceğim bir kasa.

Dark guardian kullanıcısıyım. Hava akışı çok güzel çok memnunum. Ama dark guardian pro alırsanız daha iyi olur ARGB fan kontrol kartına sahip anakartınızda 3 pin ARGB bağlantısı varsa anakartınızın yazılımı üzerinden tüm kasanın ışıklandırma sistemini kontrol edebilirsiniz.

İş yerimde 2.bilgisayarım ile aynı özellikleri taşıyan Aerocool Airhawk Duo kasa kullanarak sistem topladım. Kendi kullandığım 2.bilgisayarımın kasası Dark N10Pro idi hava akışı iyi olmadığı için Airhawk duo ile topladım. Büyük fanların devri düşük haliyle sessiz. Ancak salt hava akışı için performans arıyorsanız giriş seviyesi hazır kasalardaki fanlar pek işe yaramayabiliyor. Ben şu an tekrar kasa topluyor olsam, ön panelde 3 adet 12 cm fan takılan bir model tercih ederek Corsair sp120 gibi statik fanlarla upgrade ederdim. Diğer boşta kalan fanları da sıvı soğtucu vs için kullanmayacaksınız kasanın üst kısmına tahliye fanı olarak monte ederek en iyi sonucu alabilirsiniz. Aerocool airhawk fena bir kasa değil ama göründüğü kadar değil :)

Aerocool airhawk Duo modeli bence daha iyi.

Dark guardian kullanıcısıyım. Hava akışı çok güzel çok memnunum. Ama dark guardian pro alırsanız daha iyi olur ARGB fan kontrol kartına sahip anakartınızda 3 pin ARGB bağlantısı varsa anakartınızın yazılımı üzerinden tüm kasanın ışıklandırma sistemini kontrol edebilirsiniz.
kardeşim bişi soracam: dark guardianda kaç adet manyetik toz filtresi var?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı