Aerocool Airhawk Duo vs. Dark Guardian Pro

haydarcan0707

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar, kampanyalar varken kasa almayi dusunuyorum ancak bu iki kasa arasinda kaldim. Bu kasalari kullanan arkadaslar varsa yorum ve tavsiyelerini bekliyorum. Butcem 750-800 TL. Bunlar harici arkadaslar; yok, Corsair'in 1000 TL'lik vs. kasalarini alirim ben olsam gibi tavsiyelerini beklemiyorum. Bu fiyat bandindaki MSI Mag 100R kasasinida istemiyorum. Bu kasalarin boyutlarinda ve mesh olmak kaydiyla harici tavsiyelerinizide alabilirim tabii ki de. Kalite olarak Aerocool bir tik ustte deniyor ancak kasa ici kullanimi ve fan esitsizligi beni en cok dusundurenler açıkçasi, gerisi cok da onemli degil. Yorum ve bu iki kasa hakkindaki nacizane dusuncelerizi bekliyorum... Tesekkurler, saglikli gunler...

Aerocool al ben Dark Guardian Pro kullanıyorum hava sirkülasyonu falan çok iyi kasanın ama ekran kartını vidaladığın kısım insanı kanser etmek için birebir çok sıkınca ekran kartını yuvasundan gevşetiyor gevşek bırakınca da oturmuyor kart yerine.

Bu ürünü de önerebilirim alternatif olarak. Attıklarından Aerocool Airhawk olanı öneririm.

Tesekkur ederim hocam guzel dusunce ve tavsiyen icin...
XPG Invader alıp 120mm Aerocool fanlarla döşetebilirsin.
Hocam mesh kasa tavsiyesi istedigimi belirtmistir ama yinede sagol eyw
Airhawk Duo, malzeme kalitesi olarak daha üstün, hava sirkülasyonu olarak arada 2-3 derece fark edecektir.
Tesekkur ederim...
Aerocool al ben Dark Guardian Pro kullanıyorum hava sirkülasyonu falan çok iyi kasanın ama ekran kartını vidaladığın kısım insanı kanser etmek için birebir çok sıkınca ekran kartını yuvasundan gevşetiyor gevşek bırakınca da oturmuyor kart yerine.
Allah allah enteresan ilk defa boyle bir yorum okudum. Tesekkur ederim bilgilendirmen icin eyw 👍

Bu ikisi arasından Airhawk Duo şeçilmeli. Hem malzeme kalitesi hem de hava sirkülasyonu bakımından.
Aslında ikisini karşılaştırmak Aerocool'a bir hakaret gibi ama :D.

Tesekkur ederim hocam guzel dusunce ve tavsiyen için...

Hocam mesh kasa tavsiyesi istedigimi belirtmistir ama yine de sağ ol eyvallah.

Tesekkur ederim...

Allah Allah enteresan ilk defa boyle bir yorum okudum. Tesekkur ederim bilgilendirmen için eyvallah 👍

Ne yazık ki böyle ama bir süredir sırf bu yüzden kasayı yatık şekilde kullanıyorum gerçi geceleri güzel oluyor LED'ler tavana vurunca ama işte alan kaybı oluyor masada bana :D.

Bu ikisi arasından Airhawk Duo şeçilmeli. Hem malzeme kalitesi hem de hava sirkülasyonu bakımından.
Aslında ikisini karşılaştırmak Aerocool'a bir hakaret gibi ama :D.
Dark ayni fiyat bandinda ve ozellik olarakda boş bir kasa olmayinca rakiplerine gore ister istemez satin alma havuzuna giriyor insanin 😀 piyasadaki video ve yorumlara bakilirsa boşta bir kasa degil gibi gorunuyo ancak dedigim gibi kullancilar burdaki karar mekanizmasina daha cok yardimci olucaktir 😉
Ne yazık ki böyle ama bir süredir sırf bu yüzden kasayı yatık şekilde kullanıyorum gerçi geceleri güzel oluyor LED'ler tavana vurunca ama işte alan kaybı oluyor masada bana :D.
Illaki yer konusunu iptal eder 😀 Dark'dan bir tik sogumama sebep bir ornek geldi senden hocam 😀

Air hawk kullanıcısı olarak air hawk öneriyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20201030_152557.jpg
    IMG_20201030_152557.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 94

Geri
Yukarı