Dark Hexagon Nasıldır ?

Başlıktan da anlaşıldığı gibi neyi merak ettiğim ortada. Ben bir sistem toplayacağım ve kasa olarak bu ürün gözüme çarptı ilk başta küçük sandım fakat 38 cm GPU desteklediğini öğrenince bir düşünmeye başladım fakat içimde bir korku var. Korkum ileride sistemimi yenilemek istediğimde bana yeni kasa aldırtmasın istiyorum sizce bu isteğimi karşılar mı ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Not: 3500TL gibi bir fiyata oyun sistemi toplayacağım kasa için ne kadar bütçe ayırılmalıdır?

Bende yeni 3.000 TL'ye sistem topladım. Bu kasayı kullandım oldukça da güzel. En sevdiğim tarafı fazla kabloların görünmemesi. Akasa venom LX

20170502_111034 (1328 x 747).jpg

Kalitesiz. Kullanıcılar bunu söylüyor. Ayrıca, daha fazlası israf. O kadar para vermeye gerek var mı? Gösteriş isteyenler alsın ama o parada donanıma yatırım daha mantıklı.

Hocam DARK N10 kullanıyorum, malzeme kalitesi gayet iyi. Artık şu DARK'a duyduğunuz önyargıyı kaldırın bence

N10'a lafımız yok. Güzel kasa o. Işıklı mışıklı ve kablolaması gayet iyi. Onu öneririm ama diğerlerini önermem. Spec 01 dengeyi değiştiriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı