Dark K9 Akıllı Saat Alınır Mı?

Jusword

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir akıllı saat almak istiyorum ve aklımda Dark K9 var. Açıkçası özellikleri gayet güzel geldi ama yine de size de sormak istedim. Ya da bunun yerine Mi Band 3 mü almalıyım? Amazfit bip düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir akıllı saat almak istiyorum ve aklımda Dark K9 var. Açıkçası özellikleri gayet güzel geldi ama yine de size de sormak istedim. Ya da bunun yerine Mi Band 3 mü almalıyım? Amazfit bip düşünmüyorum.
O fiyata akıllı saat alınmaz bana kalırsa. Mi band 3 var elimde. Gerçekten çok şık ve kullanışlı. Daha önce Band 2 de kullandım aşırı fark var.

O fiyata akıllı saat alınmaz bana kalırsa. Mi band 3 var elimde. Gerçekten çok şık ve kullanışlı. Daha önce Band 2 de kullandım aşırı fark var.
Bisiklet aktivite takibi yapabiliyor mu ve telefona bağlı olmadan spor aktiviteleri kullanılabilir mi?

Bisiklet aktivite takibi yapabiliyor mu ve telefona bağlı olmadan spor aktiviteleri kullanılabilir mi?
Runtastic Mountain Bike veya Road Bike uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Bisikletçiler için özelleştirilmiş zaten.
Gerçi Xiaomi nın APP i de gayet iyi görünüyor ama önceden denemek isterseniz yazdıklarıma göz atabilirsiniz.

Spor aktiviteleri için Egzersiz menüsü var. Oradan açtığınızda kalbinizi etkinlik boyunca ölçüyor adımınız yazıyor ve kalori durumunuzu gösteriyor. Bisiklet takibi ile ilgili bir fikrim yok.

Runtastic Mountain Bike veya Road Bike uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Bisikletçiler için özelleştirilmiş zaten.
Gerçi Xiaomi nın APP i de gayet iyi görünüyor ama önceden denemek isterseniz yazdıklarıma göz atabilirsiniz.
Yani bisiklet sürerken genelde telefon taşımıyorum o yüzden sordum.

Yani bisiklet sürerken genelde telefon taşımıyorum o yüzden sordum.
Telefonsuz adımınızı, yaktığınız kaloriyi, adımın yaklaşık kaç km'ye denk geldiği yazıyor. Ve ek olarak en beğendiğim özellikler ise bileklikten telefonu sessize alma ve çaldırma.

Telefonsuz adımınızı, yaktığınız kaloriyi, adımın yaklaşık kaç km'ye denk geldiği yazıyor. Ve ek olarak en beğendiğim özellikler ise bileklikten telefonu sessize alma ve çaldırma.
Peki gün ışığında ekranı nasıl? Net olarak gözüküyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı