Dark marka kasa alınır mı?

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 45
  • Görüntüleme 7B
Kardeşim birkaç tane kasanın faydasını söyler misin?
Yemin ediyorum şu an iliklerime kadar kanser oldum. Hayatımda bu kadar bilgisizce savunulan bir düşünce görmemiştim.

Kasanın faydaları:

1. İçine bileşenlerini montajlarsın ve açıkta kalmaz, zarar görmez.
2. Bileşenlerinizin soğuk çalışmasını sağlar. Hala inat edip ''eğğ üğğ'' edeceksen aç ve attığım konuyu oku bu madde için.

Ayrıca git bi' piyasayı takip et, dolar olmuş 7 lira sen 100 liralık kasa al diyorsun. Gülelim mi, ağlayalım mı?

Hayır madem hiçbir bilgin yok neden sanki biliyormuş gibi konuşuyorsun?

O zaman 2080 Ti & R9 3950X falan PC alalım, kasa ne işe yarar deyip masanın üstüne sistem dizelim. Ya da hurdacıdan 100 liraya kasa alalım.

Al oku bakalım, oku da bir şeyler girsin kafana.

Bir de Allah'ın verdiği organı kullanarak bilmediğin konulara burnunu sokmamayı öğren bence.

Eğer o kadar Allah'ın verdiği organı kullanıyorsan eğer o kadar para bir kasaya vermezsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen gucci son da giysen pazardan aldığın donu da giysen sonuçta aynı işlevi göstermiyecek mi ben zaten öyle eften püften bir kasa demiyorum yine paraya kıy ama o kadar abartmanın manası yok
600TL kasa için abartılmış bir fiyat değil. Hele ki şu zaman için kasa için çok çok normal bir fiyat. Biraz araştırırsanız öğrenebilirsiniz.

Sen gucci son da giysen pazardan aldığın donu da giysen sonuçta aynı işlevi göstermiyecek mi ben zaten öyle eften püften bir kasa demiyorum yine paraya kıy ama o kadar abartmanın manası yok

Bak şimdi güzel kardeşim. Bugün gider dandik kasa alırsa ileride olanakları kısılır. Düzgün sıvı soğutucu takamaz. Taksa bile randuman alamaz. Fanları kaliteli olması önemli. Yoksa sonrasında ses geliyo ısınıyo diye ağlar. Sana daha bir ton sayarım ama. Yok saymicam.

Yemin ediyorum şu an iliklerime kadar kanser oldum. Hayatımda bu kadar bilgisizce savunulan bir düşünce görmemiştim.

Kasanın faydaları:

1. İçine bileşenlerini montajlarsın ve açıkta kalmaz, zarar görmez.
2. Bileşenlerinizin soğuk çalışmasını sağlar. Hala inat edip "eğğ üğğ" edeceksen aç ve attığım konuyu oku bu madde için.

Ayrıca git bi' piyasayı takip et, dolar olmuş 7 lira sen 100 liralık kasa al diyorsun. Gülelim mi, ağlayalım mı?

Hayır madem hiçbir bilgin yok neden sanki biliyormuş gibi konuşuyorsun?

O zaman 2080 Ti & R9 3950X falan PC alalım, kasa ne işe yarar deyip masanın üstüne sistem dizelim. Ya da hurdacıdan 100 liraya kasa alalım.

Zaten 2080 Ti olan bir PC alıyorsan kasayı düşünmezsin hem o 500TL fark ile ailesinin karnını doyurmaya çalışan insanlar var

Dostum kavga etmeyin bütçem var ondan dolayı bu kasayı almak istedim şu anki kasam 150 TL ve içinde 1 fan var oda çöp bir fan çalışıyor mu anlamıyorum ışığı bile yok kasa karanlık içini açsam hiçbir donanımı göremiyorum.

Allah'ın verdiği organı kullanıyorum ben sen hiç merak etme, için de rahat olsun.

Madem öyle düşünüyorsun, dünyada tek akıllı sen olduğun için seni tebrik eder, 100 liralık berbat kasanla iyi günler dilerim.

Gerçekten deveye hendek anlatmak sana laf anlatmaktan daha kolay çünkü. @berkand25

Daha Türkçe bilmiyorsun, senden kasanın önemini bilmeni beklemekle hatayı biz yapıyoruz.

Ya ahahahahaha, yemin ediyorum ben hayatımda bu kadar bilgisi olmayıp da savunan bir insan görmedim gerçekten. Ne desek boş. Hiçbir şey bilmesem senden daha çok seç bilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı