Dark Maxima V20 alınır mı?

Sıvı soğutma kullanmıyorum, önde 2 arkada 1 egzoz stock kasanın fanı var. Hava soğutucu kullanıyorum. Bende de Ryzen 5 5600 ve 3060 var ben voltajları ayarlardığım için 60 dereceyi pek geçmiyor iki parçada. Stock halde Oyuna göre değişiyor ekran kartı 67-68max görüyor işlemcide 70' e gelebiliyor. Şuanda voltaj ayarı ile gayet serin çalışıyor boşta işlemci 35-40 arası. Ekran kartıda fanı kapalı bi şekildeyken 35-50 arası çalışıyor.
Cevabın için teşekkürler incelemlerdede çok iyi gözüküyor almaya kararlıyım artık :D

Kullandığınız için soruyorım da soğutma nasıl toz filtresi iyi mi sistemim benim rtx 3060 ti i5 12400f soğutur mu idare eder mi ultra grafiklerde atıyorum cyberpunk bide sıvı soğutma kullanıyor musun veya fana ek bir gider eklediniz mi @Genzonzi @smt55 @erasepat
Sadece hava soğutucu kullanıyorum, ekran kartı Asus Dual kaliteli bir marka ama ona rağmen 61-62'leri geçmiyor RDR 2 ultra 2K ayarlarda. İşlemci de aynı şekilde yeterince serin. İdare etmez daha iyisini yapar.

Sizinkinin ızgarası biraz daha iyi duruyor soğutma açısından ama benim için toz filtresi baya önemli toz filtresi çıktıysa nerelerde ve kaç tane çıktığını söyleyebilir misiniz teşekkürler :D
Fanların arkasında var bir tane görsellik bozulmasın diye arkasına koymuşlar buda kasa içine toz girişini engelliyor hatta baya tozlanmış benim ki şuanda :D Kasanın altında var birde üstünde var.

Sadece hava soğutucu kullanıyorum, ekran kartı Asus Dual kaliteli bir marka ama ona rağmen 61-62'leri geçmiyor RDR 2 ultra 2K ayarlarda. İşlemci de aynı şekilde yeterince serin. İdare etmez daha iyisini yapar.
Cevabınız için teşekkürler almayı düşünüyorum ama biraz daha araştıracağım :D

Fanların arkasında var bir tane görsellik bozulmasın diye arkasına koymuşlar buda kasa içine toz girişini engelliyor hatta baya tozlanmış benim ki şuanda :D Kasanın altında var birde üstünde var.
Yani dark maxima v20 aynısı diyebiliriz ama sizinkinin ön paneli soğutma açısında daha iyi duruyor bide benim anakartta argb girişi var kasanın fanları da galiba argb yani 3 pinli yanlış hatırlamıyorsam biraz düşüneceğim ikisi arasında :D

Cevabınız için teşekkürler almayı düşünüyorum ama biraz daha araştıracağım :D

Yani dark maxima v20 aynısı diyebiliriz ama sizinkinin ön paneli soğutma açısında daha iyi duruyor bide benim anakartta argb girişi var kasanın fanları da galiba argb yani 3 pinli yanlış hatırlamıyorsam biraz düşüneceğim ikisi arasında :D
Evet ARGB fanlar reset tuşuna bağlayarak ayarlabiliyorsunuz tabi anakart RGB desteklemiyorsa.

Evet ARGB fanlar reset tuşuna bağlayarak ayarlabiliyorsunuz tabi anakart RGB desteklemiyorsa.
Konu fazla uzadı ama bir de 2 kasada da controller var ben anlamadım o neye yarıyor kablolarda bir değişiklik oluyor mu veya contoller a bağlamadan direk anakarta bağlanabiliyor mu baya kablo karışıklığı olacağa benziyor çünkü controllerda galiba reset tuşuyla renkleri falan değiştirmeye yarıyor anladığım kadarıyla ama benim anakartta o özellik var yani controller bağlamak gerekli mi ?

Konu fazla uzadı ama bir de 2 kasada da controller var ben anlamadım o neye yarıyor kablolarda bir değişiklik oluyor mu veya contoller a bağlamadan direk anakarta bağlanabiliyor mu baya kablo karışıklığı olacağa benziyor çünkü controllerda galiba reset tuşuyla renkleri falan değiştirmeye yarıyor anladığım kadarıyla ama benim anakartta o özellik var yani controller bağlamak gerekli mi ?
Anakartta yuva varsa Asus AURA Sync vb. programlar ile PC üzerinden değiştirebiliyorsunuz renkleri veya senkron yapabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı