Dark Maxima V20 fanları çalışmıyor

Alii Bakır

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm,
Yeni bir kasa satın aldım ve kasadaki gelen kabloları takmama rağmen kasanın fanları çalışmıyor. Montajı konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

O kasada RGB fan kontrolcüsü var. Kontrolcünün kablolarını anakartın üzerindeki ilgili yere takacaksınız. Fan kablolarını da kontrolcüye.

Hocam öncelikle cevabın için teşekkürler. Detaylı bilgi vermen mümkün mü? Konuyla ilgili herhangi çok bilgiye sahip değilim.
Kasanın diğer yan kapağını açtığında orada bir fan kontrolcüsü göreceksin. Eğer hiç bilgi sahibi değilsen bu linkteki videonun 8:40'ına gelirsen orada görürsün ne olduğunu, neye benzediğini.

Kasanın diğer yan kapağını açtığında orada bir fan kontrolcüsü göreceksin. Eğer hiç bilgi sahibi değilsen bu linkteki videonun 8:40'ına gelirsen orada görürsün ne olduğunu, neye benzediğini.

Evet ama gösterilen girişleri anakartta nereye takacağımı bulamadım. Gönderdiğiniz linkteki videoda 9.12 de gösterilen kabloların bağlantılarını sağlıklı yapamadım maalesef asıl sıkıntım burada.

Evet ama gösterilen girişleri anakartta nereye takacağımı bulamadım. Gönderdiğiniz linkteki videoda 9.12 de gösterilen kabloların bağlantılarını sağlıklı yapamadım maalesef asıl sıkıntım burada.
Anakart modelinizi yazar mısınız?

Geri
Yukarı