Dark Maxima V20 vs Corsair 4000X

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir

Biraz saçma gibi karşılaştırmak ama bilemiyorum. Hem sistem parçaları ısınmasın hem de cebimden fazla para çıkmasın istiyorum. Ama öte yandan kasa şık dursun kedimiz üstünde zıplarken sallanmasın vs vs. Hangisini alırdınız?

Bu arada 2. el 4000X 1500 (3 orijinal fanlı) -1600'e (3 orijinal +1 Delta Spec fanlı) geliyor temiz. Sıfır alıp üstüne fan alıp kötü bir soğutma da almak istemiyorum en azından V20'e göre. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir 4000x kullanıcı olarak, 4000x' i almanı tavsiye ederim. Aradaki fiyat farkına değecektir. Sadece 3'lü fan seti bile 1000 liranın üzerinde. Ayrıca malzeme kalitesi çok iyi. Soğutma performansı yeterli. Fanların ARGB ayarlarını icue programı üzerinde rahatça kontrol edebiliyorsun. Anakartında ARGB girişi olmasına gerek yok. Anakartının 9 pinli USB 2.0 bağlantısına kontrolcüyü bağlaman ve iceu programını yüklemen yeterli oluyor.

1600'e (3 orijinal +1 Delta Spec fanlı) geliyor temiz.
Bir 4000x kullanıcı olarak, 4000x' i almanı tavsiye ederim. Aradaki fiyat farkına değecektir. Sadece 3'lü fan seti bile 1000 liranın üzerinde. Ayrıca malzeme kalitesi çok iyi. Soğutma performansı yeterli. Fanların ARGB ayarlarını icue programı üzerinde rahatça kontrol edebiliyorsun. Anakartında ARGB girişi olmasına gerek yok. Anakartının 9 pinli USB 2.0 bağlantısına kontrolcüyü bağlaman ve iceu programını yüklemen yeterli oluyor.
Umarım pişman etmez :)

Yeni konular

Geri
Yukarı