Dark N10 850W Güç Kaynağı Markası Ne ?

Ben dayıma siparişi Corsair VS650 olarak vermiştim ama Dark N10 Psusuz kalmadığı için 850W olan modeli almış. 80 Plus sıkıntı çıkmaz umarım. Artık geri dönüş yok.
Mesafeli satışlarda 14 gün içinde iade şansı var. Ürünü iade edersiniz ama siz yine de geldiğinde bir bakın içindeki güç kaynağına. Dark Samurai 750w serisi kasalarda High Power marka 750 watt güç kaynağı kullanmışlardı büyük ihtimalle bunda da öyle yapmışlardır.

Mesafeli satışlarda 14 gün içinde iade şansı var. Ürünü iade edersiniz ama siz yine de geldiğinde bir bakın içindeki güç kaynağına. Dark Samurai 750w serisi kasalarda High Power marka 750 watt güç kaynağı kullanmışlardı büyük ihtimalle bunda da öyle yapmışlardır.
Teşekkürler biraz araştırdığımda bu güç kaynağı çıktı ama doğru mudur bilmem. Review: be quiet! Dark Power Pro 11 850W - PSU - HEXUS.net
Peki High Power nasıldır ? Bu arada güç kaynağının modüler olduğunu öğrendim dayımdan. Büyük ihtimal yukarıdaki güç kaynağındandır.

Son düzenleme:
Hocam sanırım size gelen ürün bu: Seasonic M12II-850 850W 80+ Bronze Single Rail Modüler Power Fiyatı
Seasonic güç kaynağı firmaları arasında en iyisidir diyebilirim. Eğer ürün buysa gayet güzel, sakın değiştirmeyin.
Dayımı aradığımda moduler olduğunu söyledi ve ben de araştırdığımda hepsiburada.com'da sizin dediğiniz güç kaynağı vardı ve ben bu markayı duymadım sorun teşkil eder mi? Akım korumalı prize gerek var mıdır? Cumartesi öğlen sistemi paylaşırım sıkıntı çıkmazsa. İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Dayımı aradığımda moduler olduğunu söyledi ve ben de araştırdığımda hepsiburada.com'da sizin dediğiniz güç kaynağı vardı ve ben bu markayı duymadım sorun teşkil eder mi? Akım korumalı prize gerek var mıdır? Cumartesi öğlen sistemi paylaşırım sıkıntı çıkmazsa. İlgilendiğin için teşekkür ederim.
Akım korumalı priz bütçe varsa alınabilir hocam. Marka sorun teşkil etmez hocam dediğim gibi en iyi markalardan bir tanesi.

Arkadaşlar içerisinden High Power ASTRO GD 850W 80+PLUS Moduler güç kaynağı çıktı. Sakın ama sakın almayın acayip sesli çalışıyor çok berbat bir güç kaynağı, kasadan memnunum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı