Dark N10 Detaylı Inceleme

Evet arkadaşlar uzun zamandır kullandığım kasanın bir incelemesini yapmış bulunmaktayım olabilidiğince her detaya inmeye çalıştım iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet arkadaşlar uzun zamandır kullandığım kasanın bir incelemesini yapmış bulunmaktayım olabilidiğince her detaya inmeye çalıştım iyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam güzel inceleme olmuş, Razer klavyeden memnun musun? Fiyatını hakediyor mu?

Merhaba bir soru var aklımda cevaplarsanız sevinirim ben yeni bir güç kaynağı alacağım uzunluğu 180 CM kasa olarak da DARK N10 kasasını alacağım acaba güç kaynağı sığar mı dark n10 kasasının güç kaynağı uzunluğu max kaç?

Genel kasa içi soğutması gayet yeterli seviyede, Kasa 14cm fan da desteklemekte, İsteğine göre üst taraftaki yada ön taraftaki fanları 14cm'lik herhangi bir fan ile değiştirebilirsin.Fan kontrolcüsü bütün fanları desteklemekte.

Video'da 14cm fanları desteklemiyor demişsiniz hocam?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı