Dark N10 İncelemesi

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere hediye gelen, istediğim, almak istediğim kasanın incelemesini sunacağım. Biliyorsunuz imzam da Dark N10 (Alınacak) ibaresi vardı. Ve ben bu kasaya tasarımı olsun, LED ışıklı fanları olsun, dikkatimi çektiği, sıcak baktığım bir kasaydı. Almak için konu açtığımda @Recaizade Mahmut Efendi (İnanç) isimli arkadaşım sağ olsun bana bu kasayı hediye etti. Kendisine de gelen bir hediye kasa sayesinde ben bu kasaya sahip oldum.
Arkadaşıma tekrardan kasa için teşekkürlerimi sunarım.

Şimdi öncelikle inceleme konusunda pek bir bilgim olmadığı için fazla bir şey söyleyemeyeceğim. Fotoğraflar ve bir kaç kendi yorumumu katıp konuyu kapatacağım. İlk olarak bu kasayı kesinlikle öneririm.
  • F/P ürünü olmakla birlikte fanları çok sessiz çalışıyor ve gerçekten soğuttuğunu anlıyorsunuz.
  • Elinizi fanların üzerine tuttuğunuzda elinizi üşütüyor :)
  • Fan filtreleri gerçekten çok işe yarıyor.
  • Bu filtrelerin yıkanması ayrı bir güzellik katıyor.
  • Kasanın açma, reset, usb gibi donanımları kasanın üst kısmında gerçekten şık durmuş.
  • Disk kullanım ışığı da kasanın üzerinde.
  • Kasanın üzerinde ki 2 fan, ön tarafında ki 2 fan ve arkada 1 fan ile kasa ışıl ışıl. Göz alıcı bir güzelliğe sahip.
  • Onun dışında sol tarafında bulunan cam panelin mavi ışıklarla birlikte kasanın donanımlarını göstermesi gerçekten çok hoş.
  • Kasanın kablolama kısmının ayrı bir bölmede olması ve cam panelden baktığımız zaman kabloların gözükmeme olayı, gerçekten kasanın içinin tertemiz bir görüntü olmasını sağlıyor.
  • Onun dışında kasa biraz tahminimden büyük çıktı. PSU kablom yetişmediği için montajlama yaparken uzatma taktırmak zorunda kaldım. PSU'nun yerinin de kendine ait olması ayrıca bir +'dır.
  • Şimdilik olumsuz yönlerini göremedim ve uzun bir süre görmem inşAllah.
  • Ayrıca karanlıkta gözünüzü alacak, dikkatinizi dağıtacak bir şekilde ledler yanmıyor. Gayet güzel.
Fotoğraflara geçelim. Evde çektiğim için biraz kalitesiz olabilir... Şimdiden kusura bakmayın :)
Sormak istediğiniz bir şeyler varsa buyurun.

Dosya Ekleri

• 22.jpg
    22.jpg
    703 KB · Görüntüleme: 359
  • 44.jpg
    44.jpg
    516,1 KB · Görüntüleme: 283
  • 66.jpg
    66.jpg
    616,5 KB · Görüntüleme: 261
  • 88.jpg
    88.jpg
    656,7 KB · Görüntüleme: 265
  • 11.jpg
    11.jpg
    576,8 KB · Görüntüleme: 253
  • 33.jpg
    33.jpg
    788,1 KB · Görüntüleme: 250
  • 55.jpg
    55.jpg
    767,3 KB · Görüntüleme: 354
  • 77.jpg
    77.jpg
    693,8 KB · Görüntüleme: 234
  • 100.jpg
    100.jpg
    404,7 KB · Görüntüleme: 233
Karanlıkta farkettiriyordur yinede :).
Benim için bir sıkıntı arz etmiyor :)
Kasa artık o kadarda F/P değil. 280 290 TL'ye çok daha iyi alternatifleri var. Eskiden 200 TL iken gayet iyi öneriliyordu ama fiyatının artmasıyla bu bitti. Size hediye geldiği için sıkıntı yok. Hayırlı olsun.
Fiyatına göre alınabilir bir kasaydi. Fiyatı arttı ise bilemiyorum ama hediye geldi bana zaten :) Yeni fiyatına daha iyi alternatifler vardır illa ki, teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı